Autor Wątek: [Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka  (Przeczytany 151882 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

hakazi

  • Gość
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #90 dnia: 19 Kwiecień 2016, 10:07:41 »
Macie może namiary gdzie można kupić pilot do santka?

felkner

  • Gość
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #91 dnia: 19 Kwiecień 2016, 15:10:38 »

hakazi

  • Gość
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #92 dnia: 07 Czerwiec 2016, 03:52:18 »
Czy pilot z elantry lll lift bedzie dało sie zakodować do santafe?
Pilot wygląda tak samo jak z santafe.

[ Dodano: 2016-07-27, 15:18 ]
Miał ktoś już do czynienia z pilotami z Aliexpress?
Są nowe i nie drogie ale jak z jakością?
 

Offline thomas2135

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 11
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #93 dnia: 14 Grudzień 2016, 23:51:30 »
Od tygodnia jestem w posiadaniu Santa Fe z 2001 2,4 L. Wymieniłem w pilocie baterię licząc, że centralny zamek zadziała. Przeczytałem cały temat i kilka innych, stosowałem się do instrukcji kodowania pilota i bez skutku. Centralkę znalazłem, przełączyłem na set, naciskałem przycisk i nic. Blokady sprawne,bezpieczniki wszystkie sprawdzone. Doczytałem, że nie świeci mi się kontrolka immobilisera, która powinna być chyba pod wskaźnikiem paliwa. Kontrolka rezerwy paliwowej też chyba nie działa. Muszę zacząć od wymiany żaróweczek w liczniku?
Będę wdzięczny za pomoc.

Offline karino13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 108
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #94 dnia: 27 Marzec 2017, 23:38:20 »
Krotkie pytanie odnosnie w temacie ....nie dziala sterowanie zamka z obu pilotow , w obu po nacisnieciu otwierania mryga dwa razy dioda i nic sie nie dzieje...przy zamukaniu nic nie mryga

Altaro

  • Gość
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #95 dnia: 28 Marzec 2017, 12:54:16 »
Wymień baterie i spróbuj sparować kluczyki. ( Pod nogami kierowcy odnajdź centralkę, przestaw przełącznik w set i zamknij drzwi. Następnie trzymaj przycisk zamknięcia aż do zaryglowania, następnie otwieranie analogicznie. Potem centralka w pozycje off

Offline karino13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 108
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #96 dnia: 30 Marzec 2017, 19:24:00 »
czyli jest za slabe napiecie w bateri,dlatego nie dziala???

[ Dodano: 2017-04-05, 19:27 ]
a jeszcze jedno gdzie jest o ile jest ,bezpiecznik od tej centralki ??? mozliwe ze jest ona wylaczona dlatego brak jakichkolwiek reakcji.

Offline orzech2424

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #97 dnia: 21 Wrzesień 2017, 01:35:14 »
Witam czytając posty większość pisze że jest przycisk set of tylko że u mnie niema takiego przełącznika

Offline karino13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 108
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #98 dnia: 21 Wrzesień 2017, 18:29:17 »
ja tez takiego nie posiadam,trzeba otworzyc puszke i zlutowac styki tak jak jest to w temacie na forum

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #99 dnia: 21 Wrzesień 2017, 19:12:31 »
Orzech2424 minęły dwa lata pd Twojego poprzedniego postu w tym temacie gdzie pytałeś o to samo. Przez ten czas mogłeś za 20 złotych zakupić na allegro ETACS (ten z przełącznikiem) i zobaczyć jak zrobić zworkę jeśli nie ma przełącznika.

Offline jajcuncyrk

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #100 dnia: 18 Październik 2017, 17:40:02 »
Cytat: "szuwar24"
witam wszystkich. Mam pytanie jak zrobiles ta zworke ktore gniazda ze soba polaczyles ja mam taki sam problem jak ty z gory dzieki za odpowiedz



[ Dodano: 2017-10-18, 17:43 ]
Cytat: "wielkimw"
Przy otworze na wyłącznik na płytce jest nadrukowany obrys wyłącznia, a w jego obrysie dwa punkty lutownicze. Zwarłem je drutem-zworką na czs programowania. Druga osoba w tum czasie uruchamiała piloty. Po tym odłączyłem zworkę, piloty działały prawidłowo. Powodzenia



[ Dodano: 2017-10-18, 19:39 ]
Witam męczyłem się długo z zakodowaniem nowego pilota ponieważ nie mam przycisku.

Metodą prób i błędów zakodowałem nowy/używany pilot.

Nie wkładałem nawet kluczyka do stacyjki.
Zwarłem na płycie centralki luty.
W środku obrysu białej linii (SET OFF)  jest 6 lutów. (załącznik foto)
Trzeba zewrzeć ten co idzie do przycisku SET, z tym co idzie do tranzystorów czy czego tam.
Wysyłam zdjęcie z opisem.
Później klikasz nowy pilot rozwierasz i gotowe !
Działa na 100% przynajmniej u mnie :)
Powodzenia.
Dla wygody odkręciłem panel pod kierownicą, i poluzowałem całą skrzynkę z bezpiecznikami.

Powodzenia !

Offline lotarr1977

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 27
[Santa Fe SM] pilot alarmu- odgrzewanie tematu.
« Odpowiedź #101 dnia: 16 Grudzień 2017, 18:20:22 »
W sanciaku występowały piloty 315 MHz i 433 Mhz, Mam tego pecha, że po 10 latach padły mi oba piloty. Serwis zawołał 650zł/szt dodatkowo 190 zł za zakodowanie.Z tego wychodzi, że kupno 2 pilotów to 1/10 wartości auta- kiepska kalkulacja. Czy ktoś z Was się spotkał z pilotem z dwoma przyciskami do sanciaka z kwarcem 434,02 MHz o symbolu OKA-NO6R? Czy mając takiego pilota można zakodować oferowane na allegro poloty 3 przyciskowe na 433 MHz, ew. czy można podmienić moduł komfortu kupiony na allegro i dokodować do niego inne piloty z allegro? Czy będzie problem z immo? Ew. gdzie w Polandii mogę za rozsądne pieniądze dokupić identycznego pilota jak te co mi padły?

Offline ololysy

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 221
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #102 dnia: 18 Grudzień 2017, 15:31:37 »
https://kluczauto.eu/klucze-samochodowe/hyundai/autoklice-kompletni_259/klic-hyundai_hu09a-detail
procedura kodowania na forum. Kupiłem tam juz dwa piloty. W razie czego gość naprawia. Solidny. Mogę go spokojnie polecić.

Offline lotarr1977

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 27
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #103 dnia: 18 Grudzień 2017, 18:13:04 »
Odpisali mi, że nie mają takiego pilota jak potrzebuję. Ciekawe czy będę mógł zaprogramować do swojego auta pilota z inną elektroniką o identycznej częstotliwości.

Offline lotarr1977

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 27
[Santa Fe SM] Santa Fe kodowanie pilota centralnego zamka
« Odpowiedź #104 dnia: 23 Grudzień 2017, 19:10:24 »
Udało mi się uruchomić na oryginalnych pilotach.