Autor Wątek: KUPNO - ix35  (Przeczytany 60604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bodiniusz

  • Gość
KUPNO - ix35
« dnia: 16 Czerwiec 2013, 13:35:05 »
Witam wszystkich.
Jestem tuż przed zakupem. Mam ofertę na ix35 (pełna wersja, silnik diesla).
Ale konkurencyjna firma ma podobną. Wielkość, silnik te same. Trochę bardziej wizualnie podoba mi się ix35. Za to u konkurencji są ksenony... no i z nawigacją dochodzi subwoofer.

W salonie Hyundaia facet mnie ściemniał lepszymi materiałami, częściami, cichszą pracą sinika. Punktowe oceny na autocentrum.pl też przemawiają za ix'em.

Czy rzeczywiście ix35 jest wart oddania ksenonów? Dodam, że obecnie jeżdżę na ksenonach w 4-letnim pasku i rewelacja...

Pozdrawiam

Offline Slay75

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 249
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2013, 14:07:59 »
Bierz tam, gdzie dają większy rabat.
W Sportage podoba mi się przód, felgi i jak jest w kolorze pomarańczowym.
W ix35 podoba mi się wszystko.
Albo poczekaj i kup wersję poliftingową ix35.

bodiniusz

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2013, 19:59:22 »
Dzięki. Mi się ix35 podoba nieco bardziej. Cenę zasadniczo miałbym tę samą (jedyna różnica to ksenon).

A wiadomo kiedy będzie lifting (tzn. od kiedy będzie można się zapisywać i czy ceny będą bez zmian)?

Pozdrawiam

Offline Slay75

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 249
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwiec 2013, 20:25:02 »
Cytat: "bodiniusz"
A wiadomo kiedy będzie lifting (tzn. od kiedy będzie można się zapisywać i czy ceny będą bez zmian)?


Produkcja rusza od 1 sierpnia "nowego" ix35, a o resztę pytaj w salonach.

cruel

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Czerwiec 2013, 17:01:59 »
Akurat Sportage jest gorzej wykonany w środku, bardziej tandetne wrażenie sprawia. Więc sprzedawca hultaja aż tak nie ściemniał ;)
Mnie też sportage tylko w pomarańczu się podoba.

Ksenony fajna sprawa. Szkoda, że w ix35 nie można dobrać.
Dlatego niemiecka konkurencja jest lepsza w kwestii wyposażenia. Co prawda podstawy w zasadzie gołe ale można skompletować to co się chce. Kwestia finansów, ale mamy wybór.

bodiniusz

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lipiec 2013, 14:48:19 »
Hello, jeszcze się chwilę wstrzymałem z zakupem. Ponoć w wersji poliftingowej IX35 ma mieć ksenony.

Orientujecie się może kiedy będzie ta wersja i jak będzie wyglądał cennik? Nigdzie nie mogę znaleźć...

Pozdrawiam

Offline albert

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1815
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Lipiec 2013, 15:50:34 »
Na stronie głównej klubowej nr 9 jest informacja, że produkcja zacznie się 1 sierpnia br., a sprzedaż od września br. Cennik, wg wszelkiego prawdopodobieństwa, pojawi się we wrześniu.

bodiniusz

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Wrzesień 2013, 21:39:21 »
Hej.
Jest już cennik nowego ix35 i załamka...
2.0CRDi 184KM występuje tylko w wersji 4WD!
Kosztuje 131 tys. zamiast 120 i np. nie posiada na wyposażeniu ISP (trzeba dodać 3 tysie). Skrzynia automat też podrożała.

Straszny ból!

Offline Yaro

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1007
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Wrzesień 2013, 06:22:32 »
Można się było tego spodziewać.

BigT

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Wrzesień 2013, 10:16:19 »
Cena jak dla mnie jest absurdalna i kompletnie nieakceptowalna - tyle samo kosztuje audi Q3.

pijid

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Wrzesień 2013, 10:36:48 »
Cytat: "BigT"
Cena jak dla mnie jest absurdalna i kompletnie nieakceptowalna - tyle samo kosztuje audi Q3.


Plus jeżeli ta dwulitrowa benzyna GDI ma rzeczywiście takie parametry, jak podają na polskiej stronie, to to jest kompletna żenua.

Offline Yaro

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1007
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Wrzesień 2013, 12:22:04 »
Cytat: "BigT"
Cena jak dla mnie jest absurdalna i kompletnie nieakceptowalna - tyle samo kosztuje audi Q3.

Widocznie Hyundai chociaż ceną chce dorównać Audi  :lol:

BigT

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Wrzesień 2013, 12:23:09 »
To stała tendencja - Veloster jest w cenie Civica.

cruel

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Wrzesień 2013, 12:55:34 »
Heh, właśnie wczoraj przeglądałem ten cennik nowego ix35. Szczerze? Ceny absurdalne. Jakbym miał tyle kasy wydać na niego to wolałbym ciut dopłacić i brać nową Ravkę albo CR-Vkę.

Dobrze, że sami nie wstrzymaliśmy się z zakupem. Bo chcieliśmy 2 litrową benzynę 4x4. Ale ta co była obecnie przestarzała strasznie. Ale akceptowalna cenowo biorąc pod uwagę rabaty itd.
A te nowe 2.0GDI. Nie dość, że osiągi na takim samym poziomie co w 1.6GDi (które ostatecznie wzieliśmy) to jeszcze cennik tak hurra optymistycznie, że naprawdę będę się dziwić jeśli osiągną z tym nowym modelem dobre wyniki sprzedaży.
Ja osobiście poszedłym do konkurencji.

Maciek

  • Gość
KUPNO - ix35
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Wrzesień 2013, 14:40:24 »
Akurat Veloster w cenie Civica to bardzo dobry pomysł, biorąc pod uwagę jak bardzo skrzywdzony jest ten nowy Civ :-).

Wracając do tematu, bede szczery i nie zagłębiając się w szczegóły stwierdzę, ze Kia Sportage bije ix35 na głowę wyglądem. Co byś jednak nie kupił i tak nabijesz kiesę HMC.