Autor Wątek: [Getz] cb radio w getzie  (Przeczytany 8999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kilg

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Kwiecień 2009, 19:16:10 »
Obejrzałem klemy w aku, i jest dla mnie jasne, jak podłączyć plusa, ale z tego co się orientuję, to minus dobrze by było przykręcić do karoserii? Np śróba mocująca pasy bezpieczeństwa, albo lepiej jedna ze śrub fotela? Co o tym sądzisz?

klodek

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Kwiecień 2009, 21:32:02 »
No można... tylko czy jest sens kombinować ??
Jak dla mnie nie ma różnicy... chyba ze satysfakcja... :mrgreen:
Może się spotkamy, bo widzę że wiele tematów możemy zakończyć 1 spotkaniem :)

termos

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Kwiecień 2009, 11:12:44 »
Cytat: "klodek"
...
Jedynie na przewodzie dodatnim jest fabryczny bezpiecznik od CB Radia, ale to przy radiu.
...

Bezpiecznik obowiązkowo powinien być tuż przy akumulatorze, co poniektórzy podają, że maksimum 30cm od akumulatora. Jeśli bezpiecznik jest dopiero przy radiu, to dowolna awaria izolacji kabla (przetarcie, atak gryzoni, przegrzanie, starość, kolizja drogowa) powodująca zwarcie kabla do masy wywoła pożar.

Kilg

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Kwiecień 2009, 20:58:10 »
good point, dzięki Termos.

Kilg

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Maj 2009, 11:04:40 »
możecie mi doradzić jakąś dobrą antenę którą można by zamontować na stałe w otworze po radiowej? Warunki:
Musi być lepsza od Hustlera 100 (bo taką mam)
Nie może być dłuższa niż 1 m (najlepiej 60 cm) bo mam niski parking podziemny i mój Hustler o coś co chwila zaczepia.

Myślałem o jakiejś helikalnej, a konkretnie o siro t3sirio T3

lub ew. Sirio Tajfun
ew. Triflex, chociaż jest trochę droga

PS. sorry za post pod postem.

marekityle

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Maj 2009, 13:11:22 »
Kilg, poczytaj http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=165&start=0 ja kupując nową antene wybierałem właśnie na podstawie tego rankingu

termos

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Maj 2009, 11:51:46 »
President vermont jest dedykowana pod otwór po radiówce i doskonale radiówkę udaje. Kosztuje około 130zł

Kilg

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Sierpień 2009, 12:53:03 »
czy ktoś z was ma zewnętrzny głośnik do cb w Getzu? chętnie skorzystałbym z doświadczeń, tzn jaki, jaka wielkość, gdzie zamontowany itp
Pozdrawiam

marekityle

  • Gość
cb radio w getzie
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Sierpień 2009, 23:11:08 »
Kilg,
Ja mam najtańszy jaki był w sklepie schowany po prawej stronie schowka pod kierownicą, jako kierowca słyszę lepiej niż z fabrycznego głośnika tti, a pasażerowie prawie nic nie rozumieją :mrgreen: