Autor Wątek: [ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy war  (Przeczytany 28249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spry

  • Gość
[ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy warto?
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Marzec 2012, 00:08:27 »
Cytat: "radark"
dzięki wielkie za info, pytam bo jeżdżę 35 od tygodnia ale jedynie po mieście trasa dopiero na wiosnę, pokrowce znalazłem dedykowane do tucsona, zadałem pytanie czy do ix też się nadadzą,

Pokaż to swoje auto  ;-) -następna martwa dusza gimnazjalna,gołym okiem widać czy ktoś ma auto czy nie ?

wald

  • Gość
[ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy warto?
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Marzec 2012, 20:17:13 »
W sklepach na wszystkich pokrowcach to są chyba wypisane  wszystkie marki samochodów. O poduszkach w siedzeniach nie wspomnę, ale trzeba pamiętać jak wygląda tylna kanapa. Żadne pokrowce ze sklepu nie pasują do Tuksona, który ma dzielona tylna kanapę jak też regulowane pochylenie oparć, dlatego sprawdź jak masz u siebie bo nie wiem jak ma ix.

canion

  • Gość
[ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy warto?
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Marzec 2012, 20:46:48 »
te wszystkie pokrowce  dostępne w handlu to kołchoz jakich mało.  Pomijam już nawet  kwestie bezpieczeństwa /air bag w siedzeniach/  ale to wygląda jak tuning za czasów 126p. Powieście jeszcze CD na lusterku i załóżcie srebrną końcówkę wydechu.  :shock:

zomol

  • Gość
[ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy warto?
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Marzec 2012, 22:43:16 »
W Krakowie polecam: http://www.pokrowce.entro.pl/
Cena 200 zł z założeniem i dopasowaniem  :!:
30 kolorów do wyboru w tym znalazłem identyczny jak w ix35  :mrgreen: Naprawdę świetny materiał po 2,5 roku używania pokrowce po wypraniu praktycznie bez śladów użytkowania  :!:

firefighter1

  • Gość
[ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy warto?
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Marzec 2012, 09:34:39 »
na taxi to rozumiem pokrowce, ale tak normalnie  :?: będziesz oszczędzał żeby później sprzedać komuś z nowymi fotelami :?: Chyba po to masz nowy samochód żeby się nim cieszyć i "pierdźieć" (celowo z błędem bo inaczej filtr wstawia gwiazdki) w świeżą tapicerkę.

spry

  • Gość
[ix35 EL] jazda na zakrętach-doświadczenia, pokrowce czy warto?
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Marzec 2012, 22:34:19 »
Cytat: "firefighter1"
...Chyba po to masz nowy samochód żeby się nim cieszyć i "pierdźieć" (celowo z błędem bo inaczej filtr wstawia gwiazdki) w świeżą tapicerkę.

Jasne  :mrgreen: -wypierdzianym przez niemców fotelom -WON  :mrgreen: ,
te czasy już minęły  :-P