Autor Wątek: [Getz TB] [Getz TB] Pokrętło ogrzewania i przesuwak obiegu zamkniętego  (Przeczytany 2043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Achim32

  • Gość
Witajcie, jak już wsiądę do auta to same problemy. Po wymianie radia, bez odłączania pokręteł. Wcisnąłem konsole na miejsce i pokrętło ogrzewania, nie dochodzi do końca przy ogrzewaniu, co za tym idzie pewnie nie będzie chłodził na maxa, w dodatku przesuwak obiegu zamkniętego nie dociera do końca obiegu zamkniętego, co za tym idzie nie pracuje na pełnym nadmuchu z zewnątrz ktoś miał podobny problem?
Jeśli tak jak go rozwiązać
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2020, 19:41:49 przez Brt »

amig

  • Gość
[Getz TB] Pokrętło ogrzewania i przesuwak obiegu zamkniętego
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2015, 14:57:49 »
Znam problem. Pierwszy raz gdy to rozbierałem wpadłem w białą gorączkę, wszystko mi się rozsypało ale po czasie doszedłem do tego. Winny jest pancerz który musi odpowiednio być założony i zblokowany takim czym przypominającym zacisk. Albo całkiem wypadł albo źle złożyłeś. Co gorsza mi się On już wyrobił i wstawiałem klina z kawałka drewna.  Grzanie teraz najprawdopodobniej masz na max ale chłodzenie nie na max. Wciśnij głowę głęboko to wypatrzysz co i jak na tych suwakach (takie białe) Na spokojnie jeszcze raz wszystko rozbierz i złóż, zwracaj uwagę na pancerze. Jedna z linek (nie pamiętam która) kończy się za schowkiem chyba właśnie ta od zewn, wewn.

Achim32

  • Gość
[Getz TB] Pokrętło ogrzewania i przesuwak obiegu zamkniętego
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marzec 2015, 15:10:06 »
Dzięki!
Tak za schowkiem kończy się zewnątrz, wewnątrz nawiew

[ Dodano: 2015-04-08, 19:08 ]
Dziś usiadłem to i zrobiłem. W zasadzie nie wiem jak. Regulacje obiegu odłączyłem, następnie ręką przesunąłem, owy przesuwak i nałożyłem drucik. Działa!. Z regulacją temperatury było troszkę gorzej. Musiałem odkręcić półeczkę nad nogami kierowcy. Tu jednak ponownie to samo. Odłączyłem drucik. Popchnąłem go. Założyłem i działa :). Troszkę dziwne to, gdyż nie znalazłem powodu "przesunięcia" się suwaków. Dzięki za radę!