Forum > Pony / Excel

kilka problemów PONY 1.3 '91

<< < (2/3) > >>

Raffo:
Dzięki za pomoc w sprawie ściągania, już zamontowałem rozrusznik i jak znajdę chwile czasu to pojadę sprawdzić zbieżność.
A poradzicie jeszcze gdzie szukać przewodu masowego do zegarów??
Znalazłem jeden przewód z zarobioną wtyczką lecz nie wiem gdzie on ma być wpięty ... ten przewód jest za zegarami i wychodzi z całej wiązki kabli :/ w ogóle mam tych kabelków od groma jeszcze po jakimś alarmie po którym została tylko syrena :/ a sterowniki leżą w schowku i tez nie wiem jak je podpiąć ale to mało ważne aktualnie :D

Delmin:
Do zegarów powinny być trzy wtyczki jedna na środku ( szeroka ) i dwie małe z boku.
Przeważnie kolor czarny oznacza mase czyli tak zwany "minus" z tego co kojażę jest w wtyczc środkowej czyli tej szerokiej.

Raffo:
Tak zgadza się. ale jeszcze do tego mam jeden żółto-czarny kabelek z zarobioną wtyczką. Nie mam pojęcia gdzie szukać miejsca na niego ... chyba ze jeszcze jest opcja, że jest to pozostałość po alarmie odcięcie zapłonu czy coś w tym stylu

szczuraz:
na ten kabelek z konektorkiem jeżeli dobrze zrozumiałem jest oddzielne miejsce na desce ( tylko z obrotkiem ) . U mnie był on zerem ( ślepakiem nigdzie nie podłączonym w wiązce ) .

Raffo:
Aha teraz już wiem od czego on jest :) Dzięki szczuraz.
Teraz muszę sobie załatwić zegar z obrotkiem i znajdę dla niego odpowiednie miejsce :D
Nie lubię luźno leżących kabelków :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej