Forum > Pony / Excel

Nasze osiągi Hyundai Pony V-max

<< < (2/3) > >>

medive:
też chce mieć tyle bajurki :( i tak sprawnego pony :(

misiek8989:
medive, Kolego musisz mieć podstawy w maszynie porobione.... w ponym zapłon lubi śniedzieć, chodzi o kopułkę i palec zapłonowy. Pokrywa góry silnika lubi sie poluzować 6 śrubek :) i olej nie ucieka. ;p filtr powietrza powinien być czysty... i można ganiać po 150 :D :evil: Każda pierdółka i silnik traci moc...

Sokół:
Ja u swoim poleciałem najwiecej 120 km/h na benie i ok 110 km/h na gazie. Na LPG wiecej raczej nie poleci. Nie próbowałem bardziej sie rozpędzać (obroty nie przekroczyły na 5 biegu wiecej niż 3500), bo miałem wrazenie ze za chwile mój "konik" sie rozsypie :/ Trzesie, hałasuje, nie ma sensu żyłowac mojej 19-letniej maszyny :D To nie auto na wyścigi, najlepiej smiga przy 90 - 100 km/h :)

misiek8989:
Sokół, medive, szczuraz, moj kumpel ma pony 1.3 gls odkupiony od dziadka i w 2 osoby na prostej złapał 155 km/h zdrowy kucyk mały i do 70 nawet idzie prawie jak moj ;p Test wykonałem i mam 14 sekund do 100

michal86:
A ja swoim ponym na oponkach 155/80 zasowalem na gazie 155, dal by rade jeszcze troche ale rozsadek kazal odpuscic ;-) Na benzynie nigdy go do konca nie bujalem, a szkoda bo juz raczej nie bede mial okazji.
Ogolnie to uwazajcie na siebie chlopaki i nie pomykajcie az tak szybko.. :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej