Forum > Pony / Excel

Nasze osiągi Hyundai Pony V-max

(1/3) > >>

misiek8989:
Witam. Chciałbym wiedzieć jakie macie maxymalne osiągi waszymi maszynami, ilość koni mechanicznych, przeróbki itp itd...
Może to nie to miejsce na forum nie ten dział ale chodzi mi głównie o model PONY i dlatego tu piszę.
 JA swoim poniaczem wykręciłem 170 km\h na seryjnych oponach bez żadnych przeróbek oczywiście na zamkniętym odcinku trasy :) Dodam że na każdym biegu kręciłem go na 80% obrotów silnika. Więcej się nie dalo... pomiar był 100 % gwarancyjny, obok jechało mondeo a więc 2 liczniki nie oszukują...
udało mi się na 2 biegu osiągnąć 85 km\h
a jak wasze maszyny?? Pozdro[/center]

szczuraz:
licznikowe 160 km/h opony 155/70 R13 miałem miejsce pod obuwiem ale kolano mi nie pozwoliło ... przy tej prędkości auto jest już niesterowne a hamulce nieefektywne . ;/

iras90_90:
Ja swoim pony jechałem 160 ale musiałem hamować bo dogoniłem samochód. Dodam tylko że na trzecim biegu doszedł mi do 140km/h;)

szczuraz:
to już jest kat ... :shock: :roll:

misiek8989:
iras90_90, Jeśli na 3 miałeś 140 to jesteś wariat... Obiło mi się o uszy że w PONY 170 to jest książkowy v max Też mam opony 155/70 R13 Dodam że moje pony ma już 210 tys km przejechane w tym 40 tys mojego sandała :evil: Teraz pogoda nie pozwala ale na jesieni tego roku z ciekawości przysandałowałem i 150 bez proszenia :evil: Ale nie daj borze wiatru.... albo nagłego hamowania. Do 120 km/h hamulce się spisują bardzo dobrze powyżej juz nie.... Szwagier jechał za mną i mówił ze pięknie mi olej spala :) i śmierdzi :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej