Autor Wątek: [ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem I  (Przeczytany 72579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sebiq12

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem I
« dnia: 14 Październik 2013, 18:18:18 »
Witam

Przymierzam się do zakupu lamp poliftingowych (przednich) jednak najpierw chciałem zaczerpnąć waszych opinii. Czy jest to możliwe? Jak tak to proszę o informację na ten temat. Moze ktoś z wasz juz przerabiał temat a moze ma juz w swoim IX'e ;)

Offline gurszczak

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 219
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2013, 18:44:54 »
Chyba trzeba wszystko przeanalizować począwszy od mocowania czy nie ma przesunięcia po komputer czy będzie poprawne sterowanie lampami. Ładnie wyglądają ale chyba było by zbyt proste jak by było plug&play

sebiq12

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2013, 18:54:28 »
heheh pewnie plug&play nie są a szkoda :(

Offline gurszczak

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 219
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2013, 20:14:49 »
Mam gdzieś zdjęcie mocowania nowych lamp jak jesteś zainteresowany mogę przesłać na @ nie miałem czasu żeby porównać czy mocowania są podobne. Ale tylne lampy chyba pasują plug&play a tez fajnie wyglądają :)

sebiq12

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2013, 20:24:10 »
Chyba czy pasuja ? ;)

Offline gurszczak

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 219
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2013, 20:55:04 »
Chyba :) nie dali rozebrać w wersji demonstracyjnej która oglądałem :)

malowany

  • Gość
Re: Montaz lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Październik 2013, 22:19:33 »
Cytat: "sebiq12"
Witam

Przymierzam się do zakupu lamp poliftingowych (przednich) jednak najpierw chciałem zaczerpnąć waszych opinii. Czy jest to możliwe? Jak tak to proszę o informację na ten temat. Moze ktoś z wasz juz przerabiał temat a moze ma juz w swoim IX'e ;)

Wchodzę na forum dzisiaj aby napisać podoby post, po długotrwałej nieobecności, a tu jako pierwszy ten.. również czekam z informacją.. w sumie to nie wiem.. czy mi się te lampy podobają.. ale warto mieć opcję wymiany.. np. w niektorych samochodach po lifcie są te same mocowanie i wszystko pasuje...

gair

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Styczeń 2014, 22:42:23 »
witam wlasnie zalozylem lampy tylne po lifcie do mojego ix przed liftem wszystko pasuje jedynie trzeba polaczyc jede kabelek masy  bardzo latwe do zrobienie wystarczy popatrzec na starsza lampe kupione mam tez przednie xenony jak podlacze dam wpis ze zdjeciem

Offline yach

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 37
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Styczeń 2014, 20:54:42 »
No to niezie zaszlałeś :-) , ile Cię to kosztowało?

gair

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Styczeń 2014, 23:34:00 »
Niedrogo hehe chwila strachu wykrecilem na ulicy  :lol:  zartuje oczywiscie 2800 komplet tyl  i przod   Jest troche ale co sie nie robi dla swojego ix hehe pozdrawiam :-D

ftomas

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Styczeń 2014, 17:39:10 »
Jeśli koledze udało się zamontować lampy po lifcie wersję ksenon, prosimy o podzielenie się uwagami w kwestii np. czy można regulować ich wysokość świecenia manualnie jak to odbywa się w dotychczasowych lampach ,  oraz jak wygląda kwestia adaptacji ich elektrycznie w miejsce starych lamp , oraz jak rozwiązać temat świecących się w starszych modelach IX świateł drogowych w każdej pozycji włącznika - mówiąc krótko jak się nie przekręci świateł , to zawsze się one świecą - jak to się ma do świateł dziennych w nowych lampach ?! CZy sprawę można załatwić modułem o nazwie CLM02-DRL-OFF firmy Quasar który np. rozwiązuje tę kwestię z dokładanymi ledami zintegrowanymi w światłach przeciwmgielnych .

mariuszpog

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marzec 2014, 19:54:25 »
Witam założyłem dzisiaj tylne lampy po lifcie ale przy naciśnięciu pedału hamulca nie świecą lamy w klapie, te w błotniku świecą  tam też dołożyłem jeden kabelek masy czy tak samo  muszę zrobić z tymi lampami z klapy i gdzie go podłączyć

Offline malarz

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 129
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Marzec 2014, 11:49:36 »
@mariuszpog, zrobiłeś stopy w klapie?
Off: zaglądasz czasem do Swoich PW?

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Marzec 2014, 20:01:21 »
Ostatnio logował się 22.03.2014 więc jeszcze nie przeczytał PW.

mariuszpog

  • Gość
[ix35 EL] Montaż lamp poliftingowych w wersji przez liftem IX35
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Marzec 2014, 21:37:12 »
Witam niestety nie mam stopów w klapie dałem sobie spokój pomimo tego lampy jako całość jak i  ze stopami po bokach świecą super.