Autor Wątek: Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe  (Przeczytany 2041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wachers

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:20:51 »
Witam serdecznie.
Mam zamiar wymienić amorki ale nie wiem jaką marke wybrać. Polećcie mi cos i jakąś ewentualną cenę.
Pozdrawiam!

Cendra

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2009, 15:33:39 »
KYB, wrzuciłem na tył olejowe i są całkiem fajne :) po roku nic negatywnego nie zauważyłem. na przód też może wrzucę, zobaczę ile mają procentowo...

bartezr

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec 2009, 15:58:10 »
to jeszcze zalezy jakie chcesz wrzucic... czy olejowe czy gazowe?? Na gazowych bedzie sztywniejszy choc ja osobiscie zakupilem na tyl gazowki firmy Monroe i jak na razie sprawuja sie dobrze i wcale nie sa sztywne.... tak samo jak Cendra uwazam ze amorki KYB sa bardzo dobre choc do tanich nie naleza...

mihu_24

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec 2009, 16:09:44 »
Oczywiście,że KYB - wymieniłem wszystkie na olejowe co prawda ale ponad rok już ze mną jeżdżą i jest OK.Przy jednej robocie wymieniłem też gumy pod sprężyny.

on86

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec 2009, 22:56:36 »
Wsadziłem KYB olejowe na tył i jeżdżę prawie rok. Nic negatywnego. Kupione z Allegro http://moto.allegro.pl/item639190659_amortyzatory_kayaba_hyundai_pony_excel_s_coupe.html szybka wysyłka, żadnych zastrzeżeń :)

Pyros

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwiec 2009, 18:06:41 »
Ja bym polecił amorki Sachs. Gazówki tej firmy są nie do zdarcia. Sam jeżdżę na takich i narzekać nie mogę. Są trochę twardsze i droższe, ale godne polecenia. A jak nie te to KYB'a :mrgreen:

wachers

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Czerwiec 2009, 18:11:28 »
Ponownie mam zapytanie co do tego tematu.
Mam zamontowane całe sportowe zawieszenie firmy WEITEC czy wie ktoś jaka cena wymiany amortyzatorów tej firmy byłaby?
Czekam na jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam!

rufuz

  • Gość
Amortyzatory Przód Tył? S-Coupe
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwiec 2009, 21:34:27 »
ja mam zestaw Koni Sport + sprężyny Vogtland nie żałuje ze wydałem nieco więcej kasy. twardość mam ustawiona na średnią i auto sie zupelnie inaczej prowadzi.