Autor Wątek: KUPNO - Sonata  (Przeczytany 146448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzecha

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 125
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #225 dnia: 12 Lipiec 2017, 17:03:28 »
Cytat: "andrzej300"
To że silnik jest umyty spotkałem się też np. w niemczech w salonach że też myją silniki..po prostu tak chcą sami klienci..poza tym widać lepiej czy nie ma wycieków itp.  jeżeli klient by chciał żeby silnik był umyty i kupi odemnie auto to też bym taki silnik umył, chociaż nie praktykuję tego.
sprzedający ewidentnie wzburzył się gdy powiedziałem że silnik był myty, koniec i kropka.
Czemu nie powiedział jak Ty, że pewnie w salonie umyli  :-/ albo on sam, to takie straszne?

na co dzień jeżdżę busem po kraju szybę bym mógł wymieniać co kwartał jak bym się przejmował odpryskami,
tu przedstawiłem historie owej szyby plus informacje o braku podgrzewania.

Offline andrzej300

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 39
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #226 dnia: 12 Lipiec 2017, 19:51:01 »
Ale jeżeli przednia szyba jest pęknięta od uderzenia kamienia  to trzeba ją wymienić
Natomiast odprysków od kamieni to ja mam na aucie pewnie kilkanaście ..ale nie jest pęknięta.

Natomiast przywiozłem właśnie bezwypadkową Sonatkę i też ma szybę do wymiany, są widoczne 2ślady od uderzenia kamyczka i są pęknięcia...więc szyba będzie wymieniana,  natomiast różnica polega na tym że klient jest informowany o tym fakcie przed przyjazdem.

Offline Krzecha

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 125
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #227 dnia: 13 Lipiec 2017, 17:00:47 »
Cytat: "andrzej300"
Natomiast przywiozłem właśnie bezwypadkową Sonatkę i też ma szybę do wymiany, są widoczne 2ślady od uderzenia kamyczka i są pęknięcia...więc szyba będzie wymieniana,  natomiast różnica polega na tym że klient jest informowany o tym fakcie przed przyjazdem.

i uczciwe podejście dla klienta, jak jesteś pewny auta to wrzuć linka do ogłoszenia na giełdę, może szybciej tu sprzedaż niż przez płatne platformy.

opeth

  • Gość
Sprawdzenie VIN sonata
« Odpowiedź #228 dnia: 15 Lipiec 2017, 16:23:43 »
Witam zastanawiam się nad samochodem sonata możecie coś znaleźć po VIN jakieś informacje?
KMHWF25S85A146450

Offline Guner

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #229 dnia: 16 Lipiec 2017, 14:16:11 »
Hej. Gdybyś potrzebował żeby zobaczyć ten samochód daj znać. Jestem z Łodzi i na Widzew mam kilka km.
Pozdrawiam Rafał

Offline i40 brytyjczyk

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 30
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #230 dnia: 17 Lipiec 2017, 14:08:58 »

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #231 dnia: 18 Lipiec 2017, 19:46:54 »
To jest miejsce na pytania przed zakupem http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2575

W sieci jest parę stron gdzie po vin można sprawdzić za darmo ogólną historię wypadkową aut z USA.

Na allegro można kupić pełen raport.

Offline andrzej300

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 39
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #232 dnia: 12 Sierpień 2017, 18:24:06 »
Cytat: "Krzecha"

i uczciwe podejście dla klienta, jak jesteś pewny auta to wrzuć linka do ogłoszenia na giełdę, może szybciej tu sprzedaż niż przez płatne platformy.

nie, tu raczej nikt nie kupi, a w dziale sprzedam auto nie ma żadnego ogłoszenia.

Aczkolwiek, jeżeli ktoś szuka bezwypadkowej Sonaty z silnikiem 2.0 CRDI, to mam taką w bogatszej wersji, z 2007R. auto bardzo ładne, nielakierowane, w bdb stanie, ale tanio nie będzie, na necie nie ma jej :mrgreen:


Offline srbastek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 350
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #234 dnia: 19 Sierpień 2017, 14:54:52 »
Z Mysłowic. Właściciel ma go koło roku. Swój mam prawie rok i rejestracja też początek 84....

Offline Sonata2017

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #235 dnia: 18 Wrzesień 2017, 13:15:27 »
Witam,

czy jest ktoś w stanie powiedzieć czy pomiędzy Sonatą NF w benzynie 2.0 i 2,4 jest wielka różnica jeżeli chodzi o osiągi, spalanie itd.
Jakie są Wasze doświadczenia, którą wersję silnikową kupić,a może zainteresować się dieslem??

Pozdrawiam
 :-)


Offline Sonata2017

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #237 dnia: 19 Wrzesień 2017, 10:15:16 »
Dzięki za informacje.
Jeszcze pytanko, gdybyś miał wybrać wersje silnikową, rocznik to który?

Pozdrawiam

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #238 dnia: 19 Wrzesień 2017, 20:11:03 »
Liczyłem na dyskusję co jest w tych linkach powyżej, jak to działa dlaczego jest takie ważne.

A wyszło tak jak wyszło.

Offline Sonata2017

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
KUPNO - Sonata
« Odpowiedź #239 dnia: 20 Wrzesień 2017, 08:45:17 »
Ważne jest to na pewno ale czy w takim razie usuwać tą cześć i włożyć zwykła pompę oleju czy dbać i kontrolować auto tak aby niespodzianki nie było?

Jeżeli masz obszerną wiedzę to podziel się.