Autor Wątek: Czesci - zamienniki czy orginały  (Przeczytany 1560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Larson

  • Gość
Czesci - zamienniki czy orginały
« dnia: 23 Grudzień 2008, 14:22:53 »
Witam klubowiczow
mam pytanko na temat czesci zamiennych-czy warto je kupowac i czy roznica cen jest znaczaca.mam do wymiany kable wysokiego napiecia oraz przeguby.Moze ktos moze mi podpowiedziec.
Pozdrawiam serdecznie wszystich i Wesolych Swiat :-)

majkelo997

  • Gość
Czesci - zamienniki czy orginały
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Styczeń 2009, 10:24:18 »
witam z tego co wiem roznica cenowa w kablach jak i przegubach nie jest zbyt wielka porownujac oczywiscie z orginalem.wiec ja bym sie nie pchal w zamienniki.ostatnio np kupowalem orginalne laczniki stabilizatora 4 szt za 150zl a zamienniki kosztowaly 125zl.a co orginal to orginal
pozdrawiam

Cendra

  • Gość
Czesci - zamienniki czy orginały
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Styczeń 2009, 15:35:31 »
Kable WN tylko nowe, ale przeguby jak są w dobrym stanie i cena jest atrakcyjna to bym brał używane ;)

bzyk

  • Gość
Czesci - zamienniki czy orginały
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2009, 12:55:31 »
Kupuj orginaly, zaplacisz raz a sluzyc beda dzielnie przez znacznie dluzszy czas niz zamienniki - szczegolnie sygnowane JC (czytaj Jakbyniebylo Chinskie). Jesli masz cos co mozesz wykorzystac od innego Porzadnego producenta to tez dobrze ( w mojej Lantrze wymienialem prawy przegub na orginal Mitsubishi, bo byl 80zl tanszy od Hyundaiowego). Kable orginalne beda odrobine drozsze do zamiennikow). Co do uzywanych, to bywa roznie, moze byc ze ktos zanim odprowadzil na szrot auto wsadzil jakis mega beznadziejny zamiennik ( bo i tak wiedzial, ze dlugo nim nie pojezdzi), a Ty go akurat kupisz ! Bo z zewnatrz bedzie wyglodalo w porza, a i luzow nie bedzie !

Pozdro
Bzyk

j_jacek

  • Gość
SONATA
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Styczeń 2009, 11:03:51 »
A propos czesci z innego samochodu.
Od jakiego auta pasuja czesci do Sonaty2.0 z 2000 r. ??

IgoReCzeK

  • Gość
Czesci - zamienniki czy orginały
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Styczeń 2009, 12:23:36 »
Cytat: "j_jacek"
Od jakiego auta pasuja czesci do Sonaty2.0 z 2000 r. ??

Witam. Zobacz Santa Fe. Przy silniku 2.7 nie ma z tym problemu, więc być może i przy silniku 2.0 też. 8-) Pozdrawiam Igor.