Forum > Accent
Duże spalanie
Accent:
--- Cytuj ---Z tego co pamiętam padła ilość 9l gazu / 100km i podobna ilość etyliny. Wnioski wyciągnijcie sami.
--- Koniec cytatu ---
Jest większe zużycie benzyny bo jest zwężka(TZW. mixer) w dolocie przy II generacji, dlatego wiecej PB pali.
Vex:
Zupelnie odczuwalna bedzie roznica przy bardzo goracym powietrzu. Jesli odczuwalna jest roznica to mocy tez sporo ubywa a jak ubywa mocy to i zauwazalnie rosnie zapotrzebowanie na paliwo.
Tak jak pisalem wczesniej. Jak nie mozesz znalesc tej rury, to raczej nie jest rezonator bo nie ma za zadanie wygluszac to pociagnij rurke kominowa.
Mysle ze mimo kilku zakretow dziala skutecznie. Po trasie znajduje na filtrze roztrzaskane osy ;):)
Accent:
a gdzie umieściłeś wlot? Kiedyś widziałem zdjęcie Twojej rury, możesz zapodać jeszcze raz?
Vex:
Na zdjeciu nie widac. Przy moim zderzaku sa tylko dwie opcje:
- Szczelina miedzy chlodnica a wlotem zderzaka (tak ja mam)
- Zagiecie rury pod katem korzystajac z dziury w podlodze (wlot wychodzi pod samochodem jak peryskop :) )
meler:
No jednak mam tez reduktor blokujący możliwośc zamontowania fabrycznego dolotu więc po sesji sie pobawie w zakupy w ikei i zmontuję sobie dolot :D
Tak swoją drogą zimą palił 10,5 teraz 11,5-12 wiec cos w tym jest ze gorace powietrze powoduje wieksze spalanie (pomijając troche wieksze zapotrzebowanie na benzynke w zimie)
Nawigacja
[#] Następna strona