Autor Wątek: Oznaczenie czesci - czym sie roznią?  (Przeczytany 544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 212
Oznaczenie czesci - czym sie roznią?
« dnia: 19 Luty 2022, 13:50:51 »
Witam, niedawno zakupiłem Hyundaia i30cw 2009 i chciałbym zamontować lusterka boczne z funkcją składania. Zacząłem rozglądać się za lusterkami i widzę, że występuje dość sporo lusterek z różnymi oznaczeniami.. Pomijaąc końcową część oznaczenia mówiącą o wersji wyposażenia widzę, że są lusterka różniące się literką w oznaczeniu "L" lub "R"  np. 876102L600 vs 876102R600 z katalogu widze, że L jest dla pojazdu: I30/I30CW 07 a R: 30/i30CW 09 (CZECH PLANT-EUR) (2009-) jaka jest w różnica między tymi pojazdami/lusterkami?
Dodatkowo w opisie lusterke spotkałem się, że niektore są w wersji (Wide) co to za wersja lusterk? I czy ze zwykłej i30 będą pasowały lusterka do i30cw, czy są różnice np. w kontach widzenia?

Sprawdziłem, że w wiązce instalacji drzwi nie mam wszystkich pinów w kostce lusterek wiec pewnie też pójdzie do wymiany.

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: Oznaczenie czesci - czym sie roznią?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2022, 02:45:34 »
Z ogólnych informacji jakie znalazlem to numery czesci posiadaja 10 znakow, z czego pierwsze 5 to kategoria części a pozostałe 5 to model.

A posiada moze ktoś Hyundai Microcat i byłby w stanie podzielić się "COLOR CODE INSTRUCTION" do i30 FD? czyli cos takiego tylko do i30 FD.