Autor Wątek: [ix20] UWAGA na gwarancje Hyundai ix20 UWAGA  (Przeczytany 49190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline irekmiecz

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 147
[ix20] UWAGA na gwarancje Hyundai ix20 UWAGA
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Kwiecień 2012, 20:42:22 »
Dokładnie też prosimy o konkret - Skąd wiesz, że wygrał?

dekra

  • Gość
[ix20] UWAGA na gwarancje Hyundai ix20 UWAGA
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Kwiecień 2012, 20:45:46 »
Cytat: "beazee"
ZIELONA kropka identyfikuje rozmiar amorka. Te z zieloną są 3mm wyższe. I prawdopodobnie mają tez wyższy skok.
Obrazek

Moja koncepcja jest taka, że zastosowanie amorka z ZIELONĄ kropką zależy to od:
- rozmiaru felg (15 stal u mnie),
- silnika/skrzyni (1.4 manual benzyna u mnie)

To nie tak. Na załączonym przez Ciebie obrazku kolor zielony i większa długość dotyczy sprężyny(coil spring) a nie amortyzatora(shock absorber). A u mnie rozmiar felg jest 15", silnik 1,6 benzyna, a kropka jest zielona.

jack55

  • Gość
[ix20] UWAGA na gwarancje Hyundai ix20 UWAGA
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Kwiecień 2012, 21:06:07 »
[ Dodano: 2012-04-05, 21:07 ]
Cytat: "lukasz.zst"
Cytat: "irekmiecz"
Cytat: "lukasz.zst"
http://
Facet wygrał w sądzie o wymianę auta

 Tak jak kolega powyżej ; Skąd wiesz, że wygrał?
 Nie doczytałem żeby autor z powyższego linka opisał swą wygraną.
 Ktoś tu mataczy.

Jak mataczy kolego , konkret .
Jak byś miał problemy to byś tak głupio nie gadał
Powiedz mi konkretnie co maja zrobić użytkownicy Hyundia ix35 i ix20 z kłopotliwym zawieszeniem a ni jak ty głupio gadasz

Lukasz.zst Liczą się fakty a nie domysły.
Z tego wpisu kompletnie nic nie wynika, że koleś wygrał sprawę w sądzie :-/
Nie jest to powód, żeby obrażać Forumowiczów i winić Wszystkich za Twoje problemy z ix20 :cry: .Wyluzuj człowieku :evil:

Offline irekmiecz

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 147
[ix20] UWAGA na gwarancje Hyundai ix20 UWAGA
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Kwiecień 2012, 21:59:37 »
PRZEPRASZAM ŻE SIĘ TAK GŁUPIO DOPYTUJĘ !
Każdemu kto ma kłopoty z swym autem współczuję i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy. Jeżeli tylko będę wstanie pomóc to pomogę.
 Niedomówieniem lubiłem i nadal lubię się bawić w sytuacjach ku temu odpowiednich, lecz forum z całą pewnością do takich nie należy.
 Przepraszam że nie na temat !!!

Offline cepcio

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 65
[ix20] UWAGA na gwarancje Hyundai ix20 UWAGA
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Kwiecień 2012, 10:45:52 »
Witam, jestem po sprawdzeniu swojego ix20 w serwisie w sprawie zawieszenia przedniego. Nic nie są w stanie znaleźć. Zawieszenie zarówno nie ma luzów, amortyzatory są w pełni sprawne, łączniki i inne elemnty również. Sprawa jest zgłoszona do Hyundai Poland. Jak tylko coś będzie wiadomo, będa sie ze mną kontaktować. Według nich jest to w 90% sytuacja podobna do tej w ix35 więc jakaś akcja serwisowa to kwestia 2-3 miesięcy jak tylko zostanie to zdiagnozowane. Jednak serwis zaznaczył, że naturą tego konkretnego modelu o podwyższonej strukturze jest napewno inna praca zawieszenia niż w standardowym samochodzie (kompakt, klasa B w stylu i20). Musi byc mocniej zestrojone aby się nie przechylało przy pokonywaniu zakrętów i aby samochód nie skakał podczas jazdy. Narazie prosili sie uzbroić w cierpliwość, bo samochód poza tym problemem uzytkowym jest super komfortowy. Ja również to potwierdze. Jest cichutki a praca silnika w trasie jest genialna.

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
[ix20] UWAGA na gwarancje Hyundai ix20 UWAGA
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Kwiecień 2012, 11:35:48 »
Czekam tak od 4 miesiecy i za kazdym razem i slysze że mam czekac pytam sie ile do skutku. Co maja zrobic osoby którym skończyla sie gwarancja lub sie kończy w ciagu miesiaca  na amortyzatory , predzej amortyzator rozwali sie i kto to ma pokryc ,oczywiscie ja .