Portale

LinkiStrony: 1 2 [3] 4 5 ... 66
Przedsiębiorca Hyundai Motor Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Hyundai Santa Fe (TM), wyprodukowanych w Korei Południowej, należy dokonać montażu pasków z taśmy ochronnej na śruby mocujące kurtynowe poduszki powietrzne. Brak zabezpieczenia śrub może doprowadzić do uszkodzenia kurtynowej poduszki podczas jej aktywowania.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są łącznie 92 pojaz...

Czytaj więcej...

0 komentarze
"Hyundai Creta jest na Wschodzie prawdziwym przebojem. Co to za samochód i czy miałby szansę sprzedawać się także u nas?"
https://spidersweb.pl/autoblog/hyundai-creta-suv-crossover-rosja/
0 komentarze
Marka Hyundai konsekwentnie zmierza do tego, aby jej gama modelowa należała do najmłodszych na rynku europejskim. Stąd pomysł na zmiany m.in. w ofercie malucha spod znaku i10.

Oto niezłej jakości zdjęcia szpiegowskie, na których uchwycono Hyundaia i10 nowej generacji podczas testów drogowych. Samochód skrywa szereg elementów stylistyki nadwozia pod grubą warstwą kamuflażu maskującego, jednak z wiarygodnego źródła otrzymaliśmy zapewnienie, że na rynku europejskim maluch ze sta...

Czytaj więcej...

0 komentarze
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 66