Portale

LinkiStrony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 66
W 5 lat przejechała Elantrą milion mil. Nawet Hyundai się tego nie spodziewał

Elektroniczny licznik przebiegu w Hyundaiu Elantrze ma miejsce na sześć cyfr. Dla srebrnego egzemplarza to jednak za mało, bo jego właścicielka przejechała nim już ponad milion mil. Co najlepsze, obeszło się bez wymiany silnika.

Oto Farrah Haines, która na co dzień pracuje jako dostawca części samocho...

Czytaj więcej...

0 komentarze
W teście niemieckiego moto-magazynu chodziło o sprawdzenie, jakim zasięgiem dysponuje rzeczywiście elektryczna wersja Kony. Dziennikarze mówią o dużej niespodziance!

Na redakcyjny test magazynu Auto Bild stawił się egzemplarz modelu Hyundaia Kona Electric w wersji 204-konnej (bateria 64 kWh). Według oficjalnych danych fabrycznych, omawiany wariant legitymuje się zasięgiem na poziomie 482 kilometrów (według WLTP...

Czytaj więcej...

0 komentarze
Jak się okazuje, jeden z najbardziej ekstrawaganckich modeli w segmencie miejskich crossoverów z powodzeniem służyć może również jako pojazd do nauki jazdy.

Na rynku niemieckim przygotowano specjalną wersję modelu Hyundai Kona, która służy początkującym kierowcom do nauki i doskonalenia techniki jazdy samochodem. Bogato wyposażony egzemplarz został zmodyfikowany wspólnie ze specjalistami firmy INTAX, który podj...

Czytaj więcej...

1 komentarz
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 66