Autor Wątek: [Sonata EU4] Luz na kierownicy, metaliczny stuk oraz wyciek  (Przeczytany 929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To-Masz1980

  • Gość
Witam. Czy dobrym rozwiązaniem jest zakup używanej maglownicy, oczywiście z pewnego źródła,czyściutka,bez luzów za 100zł czy jednak oddac do regeneracji ale tutaj niestety 500zł trzeba wydać. Jakieś sugestie? Dodatkowo mam stuki podczas jazdy na dołkach z okolic kierownicy, tam gdzie jest krzyżak i ponoć on też wyrobiony. Czy taki luz na krzyżaku jest jakos niebezpieczny? Ma wpływ na resztę przekładni kierowniczej? Najistotniejsze pytanie, czy maglownica z powiedzmy 2.0 silnika pasuje do 2.7? Proszę o szybka odp. bo nie mam jednoznacznej wiedzy.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Sonata EU4] Luz na kierownicy, metaliczny stuk oraz wyciek maglownicy
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Luty 2017, 19:00:04 »
Pasuje.

To-Masz1980

  • Gość
[Sonata EU4] Luz na kierownicy, metaliczny stuk oraz wyciek maglownicy
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Luty 2017, 19:26:42 »
Dzieki za informacje. Czy spotkales sie z tym ze to wlasnie przekladania puka? Na nierownosciach. Akurat wyciek jest od strony kierowcy i tam wlasnie puka. Gumy drazka tez luzne wiec nie wiadomo co tak wali na dolkach. Zostaje mi zaryzykowac uzykwe zamowic i moze pare lat posluzy. Rozumiem ze geometria do roboty? Doradz mi czy jest sens od razu koncowki drazka kierowniczego zmienic? Niby jakichs luzow nie maja ale to juz nie pieniadze przy calosci. Co do krzyzaka pod kierownica to duzo jest roboty?