Autor Wątek: Wymiana zamka a demontaż klamki  (Przeczytany 2523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janusz48

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 27
Wymiana zamka a demontaż klamki
« dnia: 19 Luty 2017, 09:48:01 »
Hyundai i30 1.6 CRDi 2011r. Czy chcąc wymienić zamek w prawych tylnych drzwiach muszę zdemontować klamkę zewnętrzną drzwi (trzecie cięgno zamka zakończone kuleczką)? Mam nowy oryginalny zamek i przymierzam się do wymiany gdyż ten obecny nie reaguje na pilota (tylko delikatne ruchy przycisku od wewnątrz).
Ile ewentualnie kosztowałaby wymiana w serwisie KIA (naprawiają odpłatnie Hyundai,e).

[ Dodano: 2017-04-05, 09:15 ]
Cytat: "janusz48"
Hyundai i30 1.6 CRDi 2011r. Czy chcąc wymienić zamek w prawych tylnych drzwiach muszę zdemontować klamkę zewnętrzną drzwi (trzecie cięgno zamka zakończone kuleczką)? Mam nowy oryginalny zamek i przymierzam się do wymiany gdyż ten obecny nie reaguje na pilota (tylko delikatne ruchy przycisku od wewnątrz).
Ile ewentualnie kosztowałaby wymiana w serwisie KIA (naprawiają odpłatnie Hyundai,e).

Pojechałem do serwisu KIA w Długołęce.Mechanik wymienił zamek w pół godziny.Koszt 210zł.
Jestem zadowolony.Zamek (nowy) kupiłem za 160 zł.Teraz wszystko działa jak należy.Szkoda tylko,ze nie mogłem przyjrzeć się z bliska pracy mechanika.Co prawda mogłem co kilka sekund śledzić moje stanowisko na ekranie TV ale to za mało by podpatrzyć dokładnie.