Autor Wątek: [Santa fe SM] Brak nawiewu dmuchawy, nie działa klimatyzacja  (Przeczytany 4107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Altaro

  • Gość
[Santa fe SM] Brak nawiewu dmuchawy, nie działa klimatyzacja
« dnia: 29 Styczeń 2017, 10:12:06 »
Witam. Wczoraj pojawił się problem z brakiem nawiewu. Nie działa on na żadnym stopniu dodatkowo przycisk klimatyzacji nie uruchamia jej(brak świecącej kontrolki na przycisku klimatyzacji). Z własnego doświadczenia oraz przeczytanych tematów na forum stawiam że Problem tkwi w rezystorze aczkolwiek Wydaje mi się że powinien wtedy działać chociaż jeden bieg, najwyższy. Czy to prawda? Może ktoś z forumowiczów miał już taki problem? Doradźcie mi jeszcze czy jestem w stanie sprawdzić czy na pewno jest to rezystor na przykład robiąc zworkę Na którymś z 4 pinów które do rezystora wchodzą. Niezmiernie miło by było gdyby któryś z forumowiczów zgodził się podpiąć na minutę swój rezystor w celu sprawdzenia na terenie Łódzkim. Sprawdziłem również bezpieczniki pod kierownicą 10 amperowy bezpiecznik odpowiadający za nawiew jest sprawny. Pozdrawiam.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Santa fe SM] Brak nawiewu dmuchawy, nie działa klimatyzacja
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2017, 12:22:08 »
II

Altaro

  • Gość
[Santa fe SM] Brak nawiewu dmuchawy, nie działa klimatyzacja
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2017, 16:09:10 »
O, zaraz idę sprawdzić!

[ Dodano: 2017-01-29, 19:05 ]
Cytat: "kosmos2011"
II
sprawdziłem i niestety bezpiecznik jest cały. Gdzie teraz mogę szukać winowajcy?