Autor Wątek: Pony wymiary bagnetu automat  (Przeczytany 8276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

robsonthc

  • Gość
Pony wymiary bagnetu automat
« dnia: 24 Luty 2012, 15:25:03 »
Witam wszystkich

Ponieważ ostatnio w jakimś cudem zaginął mi bagnet od automatycznej skrzyni mam prośbę o podanie wymiarów bagnetu wersja 1.5 kat automat 93 r.

interesowały by mnie długości od gumowej uszczelki  do końca no i oczywiście max i min mierząc od góry uszczelki

starygutek

  • Gość
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Marzec 2012, 08:08:41 »
Nie wiem czy nie dorwałeś już takowego bagnetu, niemniej jednak w takich sprawach zawsze piszę do ASO.
Mnie nowy bagnet do Accent-a kosztował 28zł w ASO właśnie, więc nie ma co raczej oczekiwać że ktoś poda wymiary, automatami mało kto jeździ.
Bagnet będziesz miał na zamówienie, ale tanio jak barszcz i taniej jak na szrocie, na którym hrabia policzył mi 50zł!

robsonthc

  • Gość
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec 2012, 14:25:21 »
Niestety serwis rozkłada ręce a szroty nawet nie wiedzą o czym mowie. Zostaje wysłanie koreańskiego gowna na złom.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marzec 2012, 14:51:41 »
Kolego spokojnie. Zaraz Ci podam numer katalogowy bagnetu. Dzwonisz do ASO, prosisz z działem części i podajesz numer katalogowy. Napewno będą mieli - kwestia poczekania tygodnia lub dwóch.

Oto twoja część:
Numer katalogowy: 46550-36002

Obrazek:

robsonthc

  • Gość
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marzec 2012, 14:59:17 »
aso Wrocław sprawdzali 2 dni i nic nie znaleźli twierdzom ze taki model nie jeździł w europie. Identyczna skrzynia jeździła w EXCELU z 94r 1.5

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marzec 2012, 15:08:26 »
Wiesz co to jest ASO - kolega kolegi ojca matki szwagra z trzeciego małżeństwa po koleżeńsku przyjął. Ale umieją barany chociaż obsługiwać katalog więc podajesz numer i koniec. Zwłaszcza że sprawdzałem do 3 i 4 biegowej i bagnet jest identyczny. Dzwonisz - podajesz numer katalogowy i na kiedy możesz mieć tą część.

Patrzyłeś na rysunek ? To jest 1:1 to co oni mają w katalogu bo korzystam z tego samego. To jest taki bagnet i w tym miejscu skrzynii ? Nie ma innego. Spójrz na dół pod rysunek - jest podana wersja auta w jakim stosowana jest skrzynia - jakoś ja tam widzę EUR a ONI nie widzą ? Nie chce im się poszukać po prostu bo autko ma już trochę i musieli by spędzić chwilę nad tym.

robsonthc

  • Gość
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Marzec 2012, 15:43:56 »
Dziękuje bardzo za pomoc :)

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marzec 2012, 16:12:46 »
Daj znać czy się przydała i czy sobie poradziłeś.

Offline Timon

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 500
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Marzec 2012, 21:47:26 »
robsonthc, w ASO Wrocław w ogóle jakieś nieogary pracują. Powiedzieli mi, że na magazynie części na Polskę nie ma już wysprzęglnika do Ponego i nie da rady tego ściągnąć... W każdym z trzech innych małych budek z częściami do aut mogli ściągnąć oryginalny wysprzęglik do 2-3dni.  :roll:   Więc jak patrzę na ich odpowiedź, którą podałeś przez pryzmat mojej rozmowy z nimi wydaje mi się, że to co mówi Złośnik jest bardzo prawdopodobne.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Marzec 2012, 21:54:55 »
Bazuję na bardzo dobrym dziale części w ASO Dąbrowa Górnicza. Nie żeby byli jacyś specjalni ale gościu wklepuje numer katalogowy i patrzy czy ma na magazynie lub na stanie - ma - jest od ręki. Nie ma - patrzy na centralny w kraju - Warszawa - ma - czekam tydzień i jest - nie ma w centralnym to czekam 2 tygodnie na sprowadzenie, i tyle. Od kiedy mam dostęp do numeru katalogowego to kwestia dostępności części do auta nie nastręcza problemów.

robsonthc

  • Gość
Pony wymiary bagnetu automat
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Kwiecień 2012, 14:34:42 »
witam część w końcu dotarła cena jak za kawałek złomu imponująca 65 zl jedyna w europie dziękuje wszystkim za pomoc