Autor Wątek: [Santa Fe CM] Demontaz zapalniczek/komsoli  (Przeczytany 2166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aerjot

  • Gość
[Santa Fe CM] Demontaz zapalniczek/komsoli
« dnia: 24 Styczeń 2017, 14:34:02 »
Jak w temacie ...w zwiazku z planami dot drobnych modyfikacji (np. wymiana gniazd zapalniczki na ladowarki USB)  potrzebuje dobrac sie do obu zapalniczek (wlasciwie gniaz zasilania) lub otworzyc konsole bo ladowarki sa zabezoieczore nakretka od spodu ...ma ktos jakies rysunki jak to jest zlozone i jak do tego sie dobrac?? Jak nie pourywac zaczepow i jakiej kolejnosci demontowac ....a moze jest latwiejszy sposob demontazu zapalniczek by dobrac sie do przewodow.


aerjot

  • Gość
[Santa Fe CM] Demontaz zapalniczek/komsoli
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Styczeń 2017, 20:37:56 »
radio już wiem jak wymontowac bo filmik często sie przewija (przyda sie bo jutro przyjedzie radyjko :))
mam wersje z nożnym-ręcznym ale system bezśrubowy mam nadzieję ze będzie taki sam ...
znalazłem jeszcze taki rysunek ....
https://hyundai.afora.ru/eur/santa+fe/keurpcm06/02:2d,04:5,year:2007/tr/8484611/
wygląda że prawie wszystko na wciskach
jak starczy zapału to kilka fotek pstryknę z rozbiórki :)

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Santa Fe CM] Demontaz zapalniczek/komsoli
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Styczeń 2017, 21:08:14 »
Tak wszystko jest na wcisk na początek trzeba wydłubać osłonę lewarka skrzyni biegów.

aerjot

  • Gość
[Santa Fe CM] Demontaz zapalniczek/komsoli
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Styczeń 2017, 21:18:15 »
czyli dobrze nagrzać we wnętrzu, rozpalić kominek w garażu by wszystko było w miare miekkie...wypić pifko i ...nic nie pourywać :)
aaa ... i jeszcze spreparować urządzonko do wyjęcia obudowy lewara
duża lista zadań na weekend ...radio, głosniki, zaplaniczki, światła ....by czasu, siły i pifa nie zabrakło

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Santa Fe CM] Demontaz zapalniczek/komsoli
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Styczeń 2017, 21:20:40 »
Suszarka do włosów.