Autor Wątek: Dywaniki gumowe + Podłokietnik fabryczny  (Przeczytany 2571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrian89

  • Gość
Dywaniki gumowe + Podłokietnik fabryczny
« dnia: 14 Styczeń 2017, 17:14:02 »
Witam was
Mam pytanie odnośnie dywaników gumowych do mojego i30 z 2009 r. Chodzi mi dokładnie o to by kupić oryginalne ale za bardzo nie wiem kto jest producentem. Znalazłem w sieci takie cóś : http://anicar.pl/pl/p/Dywaniki-gumowe-Hyundai-i30-Wagon-2007-/90
Ale nie wiem czy to takie jak z ASO czy zamienniki. Generalnie orientuje się ktoś ile w ASO mogą kosztować?  Albo chociaż podać mi kod jak ktoś zna na fabryczne, bo w sieci jest sporo ale "podróbek".

A jeszcze jedno mi się nasunęło. Czy posiadając wersję bez fabrycznego podłokietnika można zamontować fabryczny bez wymienia tunelu środkowego?

Pozdrawiam

Offline tork

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 16
Dywaniki gumowe + Podłokietnik fabryczny
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Styczeń 2017, 11:17:49 »
Pozwolę sobie na offtopic.
Chyba uległem marketingowi szeptanemu w internecie i czytając liczne rekomendacje zdecydowałem się na zakup polskich, wcale nie najtańszych, dywaników rezaw-plast. Faktycznie są wysokie i dopasowane, ale wzór na podłodze to kompletna porażka - but blokuje się na wystających wypustkach, więc komfort używania porównywalny jest z dziurawym dywanikiem. Pomógł ostry nóż, ale niesmak pozostał (coraz częściej mam takie doświadczenia z rodzimymi producentami którzy inwestują w marketing zamiast w rozwój produktu).

Offline arni_23

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 226
Dywaniki gumowe + Podłokietnik fabryczny
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2017, 22:58:51 »
A ja właśnie takich z rezaw-plast używam i są rewelacyjne, nic mi w nich nie przeszkadza.

Offline bobekos

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 673
Dywaniki gumowe + Podłokietnik fabryczny
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2017, 19:50:29 »
Ja używam takich jak są do Passata i są o: https://d-gm.ppstatic.pl/kadry/auto/12493/ogl/38/64/12513866581068_A_g.jpg?1290404093 2 górne bo dolne mam jeszcze stare :)

Offline JerzyR

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 38
tak to są oryginalne
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2017, 13:45:57 »
W pierwszym poście ten link prowadzi do dywaników - jako OEM oryginały. Sam takie kupiłem jak zrobiła mi się dziura w pierwszych. Jedyna wada to trzeba kupić komplet. Cena 1/2 -1/3 tego co w ASO. Dla kierowcy mają dwie dziury do zaczepów (I30cw 2009).
Kolor trochę szarawy - nie czarny jak smoła.

Jerzy