Autor Wątek: [Santa Fe CM] zmiana z 7 miejsc na 5  (Przeczytany 2417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aerjot

  • Gość
[Santa Fe CM] zmiana z 7 miejsc na 5
« dnia: 14 Styczeń 2017, 12:17:14 »
witajcie ...
mam pytanie czy koś już to robił, chcę zamienić 7 miejsc na 5(szkoda mi tego schowka w wersji z 5 fotelami, w którym docelowo będę wzmacniacze jeśli zdecyduję się na głębszą inferencję w audio) i czy ktoś się orientuje czy po demontażu foteli tylnych trzeba wprowadzać jakieś dodatkowe przeróbki by wstawić pojemnik, czy tylko potrzeba wykładziny i klapy?

Offline Taxidriver

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
[Santa Fe CM] zmiana z 7 miejsc na 5
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2017, 09:20:20 »
Mam podobny problem na razie tylko oglądałem swojego ale wygląda że tylko kuweta plus tapicerka i mam więcej bagażnika na lato jak w sam raz. zawsze to pare litrów nawet niech wejdą same klucze jest to już skrzynka pod podłogą.....

aerjot

  • Gość
[Santa Fe CM] zmiana z 7 miejsc na 5
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2017, 11:36:30 »
pierwsze mody santka :)
taki widok zna każdy posiadacz wersji i 5 i 7 miejscowej

coś u mnie trochę nierówno bo ...
pod spodem jest to:

\

czyli 8 śrub, pół godziny pracy i kilkadziesiąt lirów dodatkowej pojemności, a że nie mam rolety i chyba nie mam jej jak zamontować (będę szukał jakiejś uniwersalnej) to mam trochę klamotów i nikt nic nie widzi :)
teraz zostaje tylko poszukiwanie wkładki bagażnika albo kogoś kto będzie przerabiał 5 na 7 (choć chyba lepiej sam bagażnik ale pewnie i tak będzie trzeba wykręcić pasy)

Offline Taxidriver

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
[Santa Fe CM] zmiana z 7 miejsc na 5
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Styczeń 2017, 21:24:37 »
Panowie a ktoś się orientuje czy pasuje kuweta od poprzedniego modelu ? generalnie wymiary budy są chyba takie same. A do rocznika 2006 jest tego więcej jest z czego wybierać.

masteo87

  • Gość
5 na 7 miejsc
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Luty 2017, 22:16:41 »
A czy zamiana w drugą stronę (z 5 na 7 miejsc) jest trudna do zrobienia?

Offline Taxidriver

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
[Santa Fe CM] zmiana z 7 miejsc na 5
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Luty 2017, 13:12:13 »
Najpierw zerknij pod tapicerkę czy są miejsca pod śruby żeby przykręcić fotele, potem plastiki do wymiany i założyć pasy ;) to tak w wielkim skrócie.