Autor Wątek: [ix20] Lakier  (Przeczytany 7565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beazee

  • Gość
[ix20] Lakier
« dnia: 23 Luty 2012, 16:15:37 »
Wkurw już minął. Przełknąłem. Pogodziłem się.

Odebrałem spodnie z pralni. Ładnie na wieszaczku. Myślę - powieszę sobie wieszaczek z tyłu. Otworzyłem drzwi na parkingu. Spodenki ładnie górą, nad drzwiami. Jakiś zamyślony? Czy oślepiony niskim słońcem? Źle wymierzyłem - uchem wieszaka zadrapnąłem lakier tuż nad tylnymi drzwiami. Jednocentymetrowa rysa. Biała na tle czarnego lakieru. Psia krew!


Kredkę muszę znaleźć. Postarać sie to zamalować.
Nic nowego gdy powiem, że lakier mamy delikatniutki.

Offline ph71

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 213
[ix20] Lakier
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2012, 17:20:26 »
Fakt, lakier jest eko-delikatny.
Nawet kurzu nie można ścierać na sucho. Tylko i wyłącznie mycie bezdotykowe lub ręczne z bieżącą wodą.
No i a zakupy pod marketem zdala od innych na parkingu.
To samo z szybami. Cieńsze i podatne na zarysowania.
No cóż, chciałoby się rzec: "widziały gały co brały". Jednak to faktycznie, delikatnie mówiąc, wk...ia, pomimo wielu innych pozytywów.
I nie wielkim pocieszeniem jest fakt, że nie tylko TTTM...

Offline kri$

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 336
[ix20] Lakier
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2012, 18:04:29 »
Niestety taki urok lakierów ekologicznych. I nie tylko tak Hyundai ma, bo sam lakierów przecież nie produkuje.

Kurako

  • Gość
[ix20] Lakier
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2012, 18:13:18 »
ojk, łezka się kręci  :(

cieniutki pędzelek, iść do lakiernika, niech Ci domiesza 5 ml lakieru i pomalować. Ja miałem taką rysę ale o długości 10 cm. Stwierdzilem ze nie bede malował całego boku więc pomalowałem tak jak napisałem, pod słońce widać, ale normalnie nie zauważysz różnicy :)

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
[ix20] Lakier
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Luty 2012, 18:18:44 »
Można dokupić na alledrogo lakier wg numeru w pojemniku wielkości buteleczki lakieru do paznokci za parę groszy.

beazee

  • Gość
[ix20] Lakier
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Luty 2012, 22:08:28 »
Cytat: "Kurako"
niech Ci domiesza 5 ml lakieru i pomalować

Cytat: "Zbyszek"
Można dokupić (...) w pojemniku wielkości buteleczki lakieru do paznokci

Dzięki za porady. To może być lepsze rozwiązanie.

Fazi

  • Gość
[ix20] Lakier
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Luty 2012, 16:53:32 »
Cytat: "Zbyszek"
Można dokupić na alledrogo lakier wg numeru w pojemniku wielkości buteleczki lakieru do paznokci za parę groszy.
ten sposób bym odradził :-| , podobno występują dość znaczne różnice w odcieniu dobierając lakier według numeru :-(  (przynajmniej kupując na allegro). Myślę, że rozwiązanie podane przez Kurako jest o wiele lepsze i pewniejsze. ;-)