Forum > Zakup Hyundaia

Zakup ix20

<< < (2/9) > >>

endriu:
mojego ix20 mam już no tak jak ten czas leci niedługo się zacznie 7 rok. Napraw jako tako żadnych wiadomo akcja serwisowa. Tarcze klocki przód, tył ale to eksploatacja wycieraczki 3kpl. W szóstym roku wymiana pilota rozwalił się w ręku 100 zł i jest nówka .Spalanie w zimie do 8l latem 6.5 - 7.00 w mieście . A jeszcze 2 kpl. żarówek przód . Także z mojej strony wygląda to nieżle  :-) i mogę z czystym sumieniem polecić to autko . Odpukać aby tak dalej .Nie serwisuje w aso  oj drogo drogo .Odpusciłem gwarancje na nadwozie .

kri$:
Wg mnie ceny w serwisie są w miarę OK. Teraz w lutym czeka mnie przegląd, zawsze olej mam swój - Motul i filtr kabinowy. Reszta serwis, bo te elementy są cenowo OK.

endriu:
Dopóki była konkurencja ( 3 aso w Poznaniu) ceny też były przystępne teraz hyundai zostawił tylko jeden i jest jak jest . Kto musi to jedzie ale jak nie potrzeba to nie, serwisuję w niezależnym serwisie hyundai  :-) , kia notabene dawne aso  .

MERCI_HKP:
Witam,
parę słów odnośnie zakupu tego modelu - może się komuś przyda.
W  tym przedziale cenowym i przy moim wzroście (ponad 1,9m) były brane 3 modele :
 1. Dacia Duster FL - silnik benzynowy 1.6 115kM od Qashqaia bez turbo
 2. Honda Jazz FL - silnik 1.3 102kM bez turbo
 3. Hyundai ix20 FL - 1.6 125kM
Dacia nowa od stycznia 2018 produkowana po FL - 7.0tys tańsza - niestety soft od kompa nawala w wysokich temperaturach  - temat znany forum i olewany przez ASO - wiadomo nowy model testują sami klienci
Honda w tym przedziale cenowym nie doposażona - na stalówkach, biała i klima manual. W porównywalnym wyposażeniu droższa o 7.0tys (no i czeka się ok. 6miesięcy na zamówiony model)
ix20 - wybrany po promocji letniej a'la last minute i nie żałuję nawet z jego drobnymi bolączkami opisywanymi na tym forum  :lol:      
Także witam i oczywiście na razie polecam....

Dider:
Mogłeś sprawdzić jeszcze Kia Venga - bliźniaka ix20

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej