Autor Wątek: [Tucson TL] Tucson vs fiat 500x z fabryczna instalcją LPG  (Przeczytany 2728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
[Tucson TL] Tucson vs fiat 500x z fabryczna instalcją LPG
« dnia: 14 Sierpień 2016, 11:28:01 »
Sprzedałem swojego hyundaia ix20 przez głupotę ( głupotę bo wystawiłem go za cenę zaporową i poszedł w 3 dni ) . Nic nie moge powiedzieć złego na Hyundaia miałem go 4,5 roku nawet mówiłem że następny będzie Hyundai ale niestety tak sie nie stało

Dostałem od dilera zaprzyjaźnionego do testów na 1,5 tygodnia Hyundai Tucsona TL na test 1.6 comfort , auto fajne , przestronne, dobra jakość wykonania ale cena zabójcza jak za ten samochód  1.6 biały wersja GO za 82 tys.zł  i słabo wyposażony.

I kupiłem co innego  Fiat i Ford to g... wart .
Kupiłem  nowego Fiata 500x białego z 1.6 z fabryczna instancja LPG z 5 letnia gwarancją na całe auto wraz z LPG w wersji najbogatszej Lounge ( najbogatsza wersja na rynku ) od biksenonów, skóra, radio z nawigacja 6,5 cala TOMTOM , felgi 18 za 73500zł okazja z nie tej ziemi , ma przejechane raptem 650km na dzień dzisiejszy.

Bagażnik ciut jest większy w Tucson  od 500x .
A w 500x jest znaczniej więcej miejsca za kierownicą i ma fabryczną instalacje LPG i bogatszo wyposazon

rafus22

  • Gość
[Tucson TL] Tucson vs fiat 500x z fabryczna instalcją LPG
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpień 2016, 11:32:05 »
no ok ale o co chodzi? o co kaman....?Tucson vs fiat 500x z fabryczna instalcją LPG  :!:  :?:

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
[Tucson TL] Tucson vs fiat 500x z fabryczna instalcją LPG
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpień 2016, 11:34:49 »
TO jest moje porównaie tego auta z fiatem 500x

cinek1

  • Gość
[Tucson TL] Tucson vs fiat 500x z fabryczna instalcją LPG
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sierpień 2016, 13:39:08 »
Ja i tak kupilbym ponownie tucsona tez mialem i30 i wybralem tucsona po pierwsze ladniejszy o wiele jak dla mnie bajery hmm to kwestia wzgledna zalezy co komu potrzebne po 2 zapewne cena sprzedazy pozniej bedzie znaczne wyzsza auta uzywanego warto zwrocic uwage na ceny uzywanych ix35 takie moje zdanie