Autor Wątek: Oświetlenie wnętrza  (Przeczytany 1456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wariat43

  • Gość
Oświetlenie wnętrza
« dnia: 26 Sierpień 2008, 00:15:21 »
Mam pytanie do właścicieli coupe I gen. Czy oświetlenie wnętrza posiada tzw. efekt kinowy czyli powolne wygaszanie lampki po zamknięciu drzwi? I drugie pytanie czy występuje w tym modelu podświetlenie stacyjki? Nie wiem czy problem tkwi w spalonej żarówce braku sterownika czy takiego wyposażenia nie było fabrycznie.
Z góry dziekuje i pozdrawiam.

mihu_24

  • Gość
Oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2008, 00:23:12 »
U siebie w Lantrze zamontowałem ściemniacz za 10 złotych kupiony przez Allegro - działa :-) Jest dużo produktów w koszulkach termokurczliwych - odradzam.
Moje urządzonko posiada obudowę i nic mu nie dolega a działa już coś koło roku.

BartBartez

  • Gość
Oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpień 2008, 09:24:54 »
Podświetlenia stacyjki nie ma. Ściemnianie jest ale nie we wszystkich. Spotkałem się do tej pory z dwoma sztukami bez regulacji. Pokrętło powinno być po lewej stronie kierownicy.
A lusterka elektryczne masz?, Podłokietnik zamykany i schowek na okulary w podsufitce?

wariat43

  • Gość
Oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpień 2008, 11:22:42 »
Cytat: "BartBartez"
Pokrętło powinno być po lewej stronie kierownicy.


Pokrętło jest ale reguluje podświetlenie zegarów, a mi chodzi o oświetlenie wnetrza.

Cytat: "BartBartez"
A lusterka elektryczne masz?, Podłokietnik zamykany i schowek na okulary w podsufitce?

Lusterka - tak , podłokietnik - tak , schowek na okulary - też.

IgoReCzeK

  • Gość
Oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpień 2008, 11:31:28 »
Cytat: "wariat43"
Czy oświetlenie wnętrza posiada tzw. efekt kinowy czyli powolne wygaszanie lampki po zamknięciu drzwi?
Cytat: "wariat43"
Czy występuje w tym modelu podświetlenie stacyjki?

Witam. Takie rzeczy to tylko w ... Sonacie. ;) A tak na poważnie to tego typu wyposażenie dotarło powszechnie do Hyundai'ów nieco później. Pozdrawiam Igor.

BartBartez

  • Gość
Oświetlenie wnętrza
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpień 2008, 11:59:55 »
Sorki źle zrozumiałem. Nie ma tego co byś chciał.