Autor Wątek: [Getz TB] [Getz] Wtyczka do podświetlenia tablicy rejestracyjnej gdzie  (Przeczytany 2353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adam9871

  • Gość
Witam serdecznie,
Potrzebuję tą nietypową część widoczną na zdjęciach w załącznikach, której nigdzie niestety nie mogę znaleźć jest to wtyczka do podświetlenia tablicy rejestracyjnej Hyundaia Getza 08r. 3 drzwi 1.1 czy wiece może gdzie coś takiego mogę dostać? byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2020, 20:26:37 przez Brt »

Offline Akustyczny

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 90
[Getz] Wtyczka do podświetlenia tablicy rejestracyjnej gdzie kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipiec 2016, 17:41:55 »
Hej, właśnie widziałem na Alle*** po kilkanaście PLN całe lampki z kablami lub samą wtyczką :)

EDIT: załączam screen

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Getz] Wtyczka do podświetlenia tablicy rejestracyjnej gdzie kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipiec 2016, 18:46:56 »
Adam 9871 dodaj tag tematu [Getz] wg. poniższej instrukcji.

Trzeba kliknąć po prawej stronie postu na „EDYTUJ” i następnie:




Numer oryginalnej oprawki to 92550-25000. Taka sama występuje w Accent LC i Elantra do 2003r. Plastik z którego oprawka jest zrobiona twardnieje i przy próbie wykręcenia z klosza pęka (sam to przerabiałem) więc odradzam używkę.

http://www.fox.rzeszow.pl/oprawka-zarowki(4,967,260782).aspx w ASO cena powinna być podobna.

Offline Akustyczny

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 90
[Getz] Wtyczka do podświetlenia tablicy rejestracyjnej gdzie kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2016, 15:38:40 »
Cześć,
u mnie wymiana poszła sprawnie, oprawki były zupełnie dobre po ponad 10 latach od produkcji.
Mimo wszystko lepiej zdemontować tylną wycieraczkę i silnik wycieraczki - jest okazja żeby nasmarować oś silnika, która u mnie była już niesamowicie skorodowana.