Autor Wątek: Odkręcające się mocowanie spojlera na tylnej klapie.  (Przeczytany 2110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mada

  • Gość
Odkręcające się mocowanie spojlera na tylnej klapie.
« dnia: 27 Czerwiec 2016, 22:43:45 »
Podczas zamykania klapy bagażnika zaczęło coś grzechotać.... po zdjęciu gum zaślepiających wypadła mi nakrętka mocująca spojler a druga już była odkręcona. :shock:  
Koledzy proponowałbym dla własnego bezpieczeństwa sprawdzić te nakrętki!
Pozdrawiam

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
Odkręcające się mocowanie spojlera na tylnej klapie.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2016, 07:21:56 »
Miałem to samo. zaraz po zakupie był ten sam objaw. Po dokręceniu o temacie zapomniałem......

mmi

  • Gość
Odkręcające się mocowanie spojlera na tylnej klapie.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Wrzesień 2016, 10:37:17 »
Witam,
U mnie też coś lata w tylnej klapie. Ale jak zdjąłem gumowe zaślepki to w otworach widać jedynie po jednym, jakby to nazwać takim trzpieniu, bolcu. Żadnych nakrętek, śrub. Czytałem w kilku wątkach że po zdjęciu gumowych zaślepek powinno być widać dwie śruby z nakrętkami. Czy ma ktoś wiedzę czy spojlery te może były montowane na różne sposoby ?

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Odkręcające się mocowanie spojlera na tylnej klapie.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Wrzesień 2016, 20:49:25 »
Jest 5 nakrętek.


Offline gurszczak

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 219
Odkręcające się mocowanie spojlera na tylnej klapie.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień 2016, 10:26:53 »
u mnie ta sama sytuacja, a co najgorsze to jedna z nakrętek wpadła gdzieś pomiędzy blachy w klapie, nie ma do niej dojścia w żaden sposób :( nawet po demontażu wszystkich plastików, serwis rozłożył ręce hehe co najgorsze czasem słychać drżenie karetki - wg mnie najlepszym wyjściem bedzie pianka :) albo strzał w tył i wymiana klapy :)

mmi

  • Gość
Odkręcające się mocowanie spojlera na tylnej klapie.
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Wrzesień 2016, 09:01:42 »
Cytat: "kosmos2011"
Jest 5 nakrętek.

Obrazek

No tak tyle że u mnie są dwie gumowe zaślepki (skrajne) a nie pięć. Czyli żeby sprawdzić pozostałe to trzeba zdjąć całą plastikową osłonę ?