Autor Wątek: [i30 FD] uszkodzona szyba czołowa  (Przeczytany 1900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rymar71

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 71
[i30 FD] uszkodzona szyba czołowa
« dnia: 06 Maj 2016, 15:51:13 »
Witam Szanowne Koleżeństwo. Stało się i pękła mi szyba przednia, idealnie na środku górnej krawędzi i artystycznie się zawija w bok. W sumie jakieś 30 cm spieprzonego humoru przez weekend. Czy macie doświadczenie w zamiennikach (jakich firm), na które należałoby zwrócić uwagę,a od których się wzbraniać. Może orginalne ? Jakie koszty ponosiliście za wymianę + szyba ?

Offline arni_23

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 226
[i30 FD] uszkodzona szyba czołowa
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2016, 16:47:51 »
Witaj.
Ja mam u siebie firmy NORDGLASS. Chyba standardowa. Oryginalna uległa destrukcji.

Offline rymar71

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 71
[i30 FD] uszkodzona szyba czołowa
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj 2016, 17:16:30 »
A jak to wygląda cenowo + montaż ?

Offline arni_23

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 226
[i30 FD] uszkodzona szyba czołowa
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2016, 21:04:13 »
Wejdź na stronę Nordglass i znajdź przedstawicielstwo w twojej okolicy, zadzwoń, zapytaj o cenę, montaż jest chyba w cenie.
Pozdrawiam.

kaku

  • Gość
[i30 FD] uszkodzona szyba czołowa
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Maj 2016, 21:05:16 »
Cytat: "rymar71"
A jak to wygląda cenowo + montaż ?


Dzwoniłem do Nordglassa wczoraj. Ja mam pękniętą od wewnątrz, na wysokości wycieraczek, najprawdopodobniej od różnicy temp. bo są podgrzewane wycieraczki, niestety bardzo mało widocznie, nie widziałem jak kupowałem...i. I Pilkington powiedział mi 890 z montażem (szyba sensor + podgrzewanie) Zadzwoniłem do Nordglassa. Powiedzieli 880 zł z montażem. I pani do mnie co sądzę o cenie. A ja że w konkurencyjnej firmie, powiedzieli mi że 890 także mówię że różnica żadna... A ona to wiem Pan co? Ja Panu zrobię cenę 800 zł z montażem :D Także możesz podobnie powiedzieć :)

Miałem Nordglassa w Audi A4 czołową, bez zarzutu. I jakoś nie widziałem tam rys, jak to opiniują ludzie na forach. Lepiej niech wycieraczki zmienią :)


Oryginalna szyba kosztuje ok 2tyś. Mowa o nowej.