Autor Wątek: [Veloster] Veloster opinia  (Przeczytany 4345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mikiel

  • Gość
[Veloster] Veloster opinia
« dnia: 20 Kwiecień 2016, 17:45:44 »
Witam, od niedawna jestem użytkownikiem Velostera czy jest ktoś kto by moglby mi go zaopiniować ? jakieś wady zalety?

majusia10

  • Gość
[Veloster] Veloster opinia
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2016, 08:19:40 »
Hej,

no to zazdroszczę :) Ja od co najmniej miesiąca szukam i czekam aż pojawi się w ofertach jakiś fajny Veloster, ponieważ mówiąc kolokwialnie, zakochałem się w nim.

Tak więc nie pomogę Ci co do opinii na jego temat, natomiast bardzo chętnie poczytam o Twoich odczuciach i wrażeniach po pierwszych dniach użytkowania. Jaki rocznik masz?

Będę wdzięczny za info i może jakąś fotkę :)

Pozdrawiam
Marcin

mikiel

  • Gość
[Veloster] Veloster opinia
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2016, 12:34:46 »
wiec tak, szukalem velostera jakies 3-4 miesiące az w koncu sie udalo. Rocznik 2011.
Szukałem takiego samochodu z lekko mocniejszym silnikiem i ten jest idealny, potrafi przyspieszyć (wcześniej miałem 80 konny samochód wiec 140 koni to dla mine duzo) i tez jak trzeba to pali 6,5 l/100 w mieście. Jedyne do czego nie mogę sie przyzwyczaić to twarde zawieszenie, ale mam nadzieje ze to minie. Noi pięknie wygląda :).

Problem możne być w tym ze od 2015 przestali sprzedawać ten model w Polsce, wiec nie wiem jak będą wyglądały naprawy po skończeniu się gwarancji, pożyjemy zobaczymy (z tego co czytałem na forach niemieckich on jest bardzo tam popularny wiec możne się niepotrzebnie zamartwiam )

Ja mam model z podstawowym wyposażeniem i naprawdę jest tego duzo jedyne czego mi brakuje to nawigacji GPS, bo mam ogromy wyświetlacz i .... mogę na nim czytać RDS radia :).

Oczywiście modele z wyposażeniem wyżej maja wszystko full ale tez maja przycisk start stop który podobno się jebie w niektórych modelach. Gdzies na forum przeczytałem ze gość wyjeżdża z salonu nówka sztuka naciska przycisk i bach ... przycisk wpada do środka :) ale przy tak piknym samochodzie to chyba pikuś.

Noto chyba tyle jak będą jakieś pytania to proszę słać ale chętnie tez poczytam opinie innych

pozdrawiam