Autor Wątek: [Tucson TL] zakup tucson  (Przeczytany 10813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafus22

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« dnia: 13 Marzec 2016, 10:37:33 »
Witam mam do was pytanie odnosnie zakupu hyundaya tucsona z silnikiem 1,6GDI 132KM w wersj komfort. Cene jaką utargowalem to 81 tyś  auta jest z 2015 r. Czy  czy ktos wynegocjowal  inna cene. Chcialem jeszcze zapytac  o komfort jazdy  i ogolnie jak sie sprawuja takie silniki .jeździłem tym autem ale moze z 10km wiec  to nic z jazda kilku letnia. PROSZE O ODPOWIEDŹ .Pozdrawiam.

Spokospoko

  • Gość
Re: [Tucson TL] cena hyunday tucson 2015
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec 2016, 19:03:13 »
Negocjuj dalej. Za podobną kasę kupiłem właśnie 1,6 132km Comfort metalic ale 2016 rok.

Powodzenia.

rafus22

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec 2016, 10:37:35 »
Zamowilem 80 tys wersja  style kolor bialy ....+ komplet opon zimowych nokian

wąski

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marzec 2016, 19:04:16 »
Gratulacje!!! Kiedy odbierasz?

damian

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2016, 23:02:58 »
Panowie jak/gdzie wam udaję się uzyskać takie ceny. Czy te ceny podane przez was uzyskaliście przy zakupie na osobe fizyczna/prywatnie czy może był to zakup na firmie lub łapaliście się na rabat którejś z grup zawodowych promowanych przez HMP? Ja osobiście w styczniu max jaki wytargowałem w Krakowie i Reszowie na 1.6 GDI Comfort to 2K w stosunku do cennika lub opony zimowe gratis, próbowałem też parę pierwszych lepszych salonów z okolicznych województw mailowo ale nie było lepiej.  Teraz jest  limitowana wersja Go! (wyposażenie w. Comfort + dywaniki i oznaczenia Go! 5K taniej niż w. Comfort) w cenniku za 90K, zakładając ze dostane ten sam rabat co w styczniu to bez metalicu wychodzi 88K. Zanim zrobię kolejne podejście chciałbym wiedzieć jakich argumentów używacie :)
Z góry dzięki za pomoc!

wuser

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2016, 11:40:28 »
Najlepiej wpasować się w grupę zawodową, dla której Hyundai daje upusty.
Tu masz link do opisu wysokości upustów dla grup zawodowych.
https://www.hyundai.pl/Oferta/dla_firm/Grupy_zawodowe/
Co ciekawe dają też upusty dla emerytów wymienionych tam grup zawodowych.

damian

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwiecień 2016, 12:34:36 »
Dzieki za zainteresowanie ale temat jest mi znany i niestety ani ja ani nikt z najbliższej rodziny nie łapie się do żadnej z grup faworyzowanych przez HMP, nawet myślałem coby tylko na potrzebny zakupu zrobić licencje taksówkarza :D ale potrzebna jest działalność gospodarcza wiec za dużo kombinowania. gdyby to była KIA to jest akurat grupa na którą się łapie, niestety nie w Hyundai.

Dlatego bylem ciekaw detali zakupu forumowiczów którym udało się uzyskać tak dobre ceny, szczególnie ze popyt jest stosunkowo duży - w marcu ~450 rejestracji nowych egzemplarzy Tucsona w Polsce. Niestety owi forumowicze chyba po zakupie już tutaj nie zaglądają ;)

wuser

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Kwiecień 2016, 18:09:00 »
Ja z promocją dla grupy zawodowej uzyskałem rabat 12% dla rocznika 2016 i wersji Comfort.

Nie cytujemy (szczególnie w całości) wypowiedzi, na którą odpowiadamy, jeśli jest ostatnim postem w wątku. Usunięcie cytatu. tekla

wuser

  • Gość
Tucson 2016 - Co sprawdzić przy odbiorze z salonu ?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Kwiecień 2016, 18:13:06 »
Niedługo będę odbierać Tucsona z salonu (Comfort).
Co radzicie sprawdzić podczas odbioru i jak ?

eofil

  • Gość
zakup tucsona
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maj 2016, 22:50:26 »
Witam
Ja zamówiłem 1.6 T-GDI 7DCT 4WD (177 KM) wersja style + pakiet bezpieczeństwa + aut. klapa + felgi 19 dostałem upust od ceny wyjściowej 151590 do zapłaty 134890 upust 16700 i mam nadzieję jeszcze na jakieś akcesoria Pozdrawiam

wuser

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2016, 11:30:21 »
Piękna konfiguracja!
Wynika z tego, że rabat 11%.
Rocznik 2016 ?
Na grupę zawodową, czy bez ?

eofil

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Maj 2016, 12:21:53 »
Tak 2016 zakup na firmę

[ Dodano: 2016-09-19, 20:12 ]
Zamawiałem tucsona w kwietniu pierwszy termin odbioru to lipiec a odebrałem we wrześniu
Jednak warto było czekać. Mam już położoną ceramikę na lakierze , zabezpieczone całe wnętrze oraz felgi.Cud malina. W zakładzie w którym to robiłem dowiedziałem się, że co do wykonania to tucson jest jednym z najlepiej zmontowanym samochodem. (może po audi i bmw) Co do moich spostrzeżeń to nie zauważyłem żadnych usterek wymienianych przez kolegów. Przejechałem na razie 1000 km i jestem bardzo zadowolony
Pozdrawiam :-D

Eryk-Eryk

  • Gość
Co wybrać Tucsona 1,6 GDI 7DCT 4WD 177KM czy 2,0 CRDI 6AT 4W
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Sierpień 2016, 22:34:10 »
Witam!!! Noszę się z zamiarem zakupu nowego Tucsona tylko nie wiem jaką wersję silnikową wybrać. Proszę o spostrzeżenia przy wyborze właściwej jednostki napędowej (wersja samochodu "style"). Z góry dziękuje :)

solo

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Wrzesień 2016, 12:29:50 »
Napisze tylko skrzyni biegow - posiadam 1.7 CRDi 7DCT- skrzynia jest genialna, nie czujesz nawet kiedy sie biegi zmieniaja (dwa sprzegla robią robote). 1.6 T-GDI byl czesto w testach u polskich youtuberow i wszyscy byli zadowoleni. Wiadomo, troche wiecej spali, ale nie az tak wiecej.

Osobiscie w przypadku AWD bralbym 1.6 T-GDI 7DCT bez wahania. Taki nawet wstepnie tez chcialem, ale wzgledy niezalezne zadecydowaly o 1.7 crdi 7DCT

Eryk-Eryk

  • Gość
[Tucson TL] zakup tucson
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Wrzesień 2016, 17:27:56 »
Dzięki że odpowiedziałeś na moje zapytanie, bo coś zbytnio chętnych nie było :(. Co do skrzyni zgadzam się z tobą, że jest dobra, ale też przy intensywnej jeździe potrafi się "zagrzać" jak i przy szybkiej ręcznej redukcji biegów długo "myśli". Co do silnika 1,7 CRDi obawiam się "dużego" spalania przy autostradowej - przepisowej jeździe. Nie wiem jakie będzie zużycie paliwa, kiedy w samochód zapakuje całą rodzinkę i do tego jeszcze bagaż (z opinii użytkowników większość samochodów produkuje, a nie zużywa paliwo :). Moja żonka potrafi każdą wolną przestrzeń wykorzystać w samochodzie. Dlatego myślę że disel 2.0 185Km będzie mniej podatny na zużycie paliwa. Myślałem też że te 185 koników potrafi nieźle przyspieszyć, ale demonem prędkości on nie jest. A tak a propos. Jak ci się siedzi za kierownicą. Bo mi brakowało "wygodnego" podparcia lewej i prawej ręki (podłokietniki)?