Autor Wątek: [Lantra J2] [Lantra J2] Problem z Lantra J2 Radio  (Przeczytany 3997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

binek8990

  • Gość
[Lantra J2] [Lantra J2] Problem z Lantra J2 Radio
« dnia: 08 Luty 2016, 13:46:52 »
Witam
Problem wygląda następująco jestem posiadaczem tego samochodu od paru miesięcy i jakiś czas temu ponoć poszła izolacja na kablach od radia i poszedł dym . Oczywiście kable zostały zabezpieczone i jeździłem przez pewien czas bez radia ponieważ myślałem że nie będzie możliwości podłączenia go . Lecz ostatnio dostałem za darmo radio i podłączyłem je pod zapalniczkę żeby nie grzebać w stopionych kablach . No i od tego czasu auto nie raz gdy stoi na biegu jałowym to zaczynają falować obroty od zera do 1000 , następny problem gdy wyciągnę kluczyk ze stacyjki w samochodzie jakby nie było prądu zegarek za każdym razem się resetuje a w kabinie nie działają lampki w podsufitce lecz kiedy włożę kluczyk i go przekręcę prawie do zapłonu to wszystko śmiga .

Z góry dziękuje za pomoc

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] [Lantra J2] Problem z Lantra J2 Radio
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2016, 01:17:06 »
No niestety - trzeba chyba właśnie będzie - pogrzebać w stopionych kablach.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Lantra J2] [Lantra J2] Problem z Lantra J2 Radio
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2016, 21:44:34 »
Dodaj tag tematu [LantraJ2] i zmień tytuł tematu tak aby znalazło się w nim słowo radio wg poniższej instrukcji.

Trzeba kliknąć po prawej stronie postu na „EDYTUJ” i następnie:




Bezpiecznik



Złącze po lewej stronie pedału sprzęgła.



Złącze za zegarami


binek8990

  • Gość
[Lantra J2] [Lantra J2] Problem z Lantra J2 Radio
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Luty 2016, 09:29:11 »
dziękuje za pomoc sprawdzę te przewody i dam znać czy coś się zmienia

[ Dodano: 2016-02-13, 12:34 ]
Panowie wymiana bezpiecznika pomogła naprawdę bardzo dziękuję za pomoc a pomyśleć że sprawdzałem te bezpieczniki i twierdziłem że wszystkie są dobre ;)

[ Dodano: 2016-02-13, 12:34 ]
Panowie wymiana bezpiecznika pomogła naprawdę bardzo dziękuję za pomoc a pomyśleć że sprawdzałem te bezpieczniki i twierdziłem że wszystkie są dobre ;)

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Lantra J2] [Lantra J2] Problem z Lantra J2 Radio
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Luty 2016, 18:07:30 »
Sprawdź te złącza (rozepnij sprawdź czy nie jest coś nadpalone) które podałem na zdjęciach bo może być tak że za chwilę bezpiecznik znów wysadzi.

Wpisz do tytuł tematu radio bo z tym był problem.