Autor Wątek: Drastyczny spadek mocy przy włączonej klimatyzacji  (Przeczytany 6622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

e-gen

  • Gość
[Accent X3] Drastyczny spadek mocy przy włączonej klimatyzacji
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Czerwiec 2008, 13:21:21 »
Cytat: "kml"

U mnie nie ma takiej sytucji, że jak włącze całe możliwe oświetlenie to mi obroty podskakują.


"Podskakują" ale tego nie zauważasz. Gdyby nie było owego podbicia to obroty by Ci spadły i to już byś zauważył.

kml

  • Gość
[Accent X3] Drastyczny spadek mocy przy włączonej klimatyzacji
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Czerwiec 2008, 15:32:25 »
e-gen, no wlasnie. Dla mnie okreslenie "podskakują jak w przypadku klimy" oznaczało tyle, że widzę iż obroty poszły do góry i tak się utrzymują a ja takiego wahnięcia nie widzę. Oczywiście nie zaprzeczam, że obroty "idą do góry"

Jarek, ja mówię o moim odczuciu a propos "widocznego wzrostu obrotów" a nie o kwestii regulacji wolnych obrotów.

Vex

  • Gość
[Accent X3] Drastyczny spadek mocy przy włączonej klimatyzacji
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Czerwiec 2008, 18:38:17 »
Nie ida w gore tylko pozostaja na tym samym poziomie kosztem wiekszego zuzycia poziomu. Jak jest 900rpm przed i po to jak mozna powiedziec ze rosna ??

Legro_Sz

  • Gość
[Accent X3] Drastyczny spadek mocy przy włączonej klimatyzacji
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Czerwiec 2008, 12:50:59 »
Szczerze to u mnei nei ma czegoś takiego jak rośnięcie obrotówe - pozostają w stałym miejscu jak jest 900 to po wąłczenu swiatel ogrzewnai szyby zostaje na 900 a gdy dozuce do tego klimy to spadna i wroca na okol 800-850.

To normalne??