Autor Wątek: [Accent MC] Kilka pytań od nowego posiadacza Accent'a 2008  (Przeczytany 4005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mars3l

  • Gość
Witam,
stałem się, mam nadzieje że szczęśliwym, posiadaczem Hyundai'a Accent'a 2008 - silnik 1.4 benzyna
w związku z powyższym chciałem Wam zadać kilka pytań:
1. polecany mechanik w Krakowie lub okolicach
2. czy posiadana przeze mnie wersja nadwozia to X3?
3. czy ma ktoś może linka do polskiej lub angielskiej instrukcji obsługi w wersji elektronicznej?
4 ogólne porady jeśli takowe macie - jaki olej, jakiej firmy ewentualne części zamienne.

Proszę również o identyfikacje rodzaju/modelu silnika, żebym mógł poprawić swój profil :)
Proszę przenieść do odpowiedniego działu, jeśli ten jest nieodpowiedni

Z góry dzięki i pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: IgoReCzeK: 2012-02-07, 13:12 ]
Edycja tematu: przeredagowanie tematu.
Edycja postu: ortografia.

Offline IgoReCzeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 631
[Accent MC] Kilka pytań od nowego posiadacza Accent'a 2008
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Luty 2012, 13:22:12 »
Ad. 1 Zapraszam do działu Nasze Warsztaty (może ktoś już napisał to, czego szukasz?).
Ad. 2 Nie jest to wersja X3, tylko MC.
Ad. 3 Zobacz w dziale Download.
Ad. 4 Wypowiedzą się użytkownicy tego modelu.  ;-)

Model samochodu i typ silnika został opisany przy aktywacji konta przez moją osobę i nie wymaga korekty. Proszę się zapoznać z regulaminem forum, to będziesz wiedział, że użytkownik nie ma możliwości poprawienia tych danych samodzielnie, poza tym oszczędzisz sobie ewentualnych rozczarowań przy późniejszym użytkowaniu forum.  ;-)

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
[Accent MC] Kilka pytań od nowego posiadacza Accent'a 2008
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Luty 2012, 13:30:03 »
Szczególnie witam kolejnego posiadacza Accenta takiego jak mój :-P

Zapoznaj się z tym działem oraz tym tematem

Co do instrukcji obsługi to ja już się kiedyś dość naszukałem i niestety efektów żadnych. Kupiłem instrukcję w ASO nówkę za 50 zł. Po prostu pojedź i powiedz, że potrzebujesz instrukcję do Accenta MC.

Jeśli chodzi o olej to jaki kto preferuje oczywiście nie niżej niż podaje producent w instrukcji. Ja np. stosuję Mobil1 5W50. Z częściami nie ma większego problemu. Zamienniki dostępne w hurtowniach. Oryginały oczywiście też ale głównie w ASO.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu. Zaprezentuj auto w dziale "Nasze samochody/Obecne Hyundaie". Jest tam również mój podobny.

mars3l

  • Gość
[Accent MC] Kilka pytań od nowego posiadacza Accent'a 2008
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2012, 22:20:08 »
dzięki Panowie.

co do instrukcji to znalazłem pdf'a po angielsku - póki co musi wystarczyć, a wersję papierową kupie w aso przy najbliższej wizycie - chcę kupić parę drobiazgów.

fotki i opis autka wrzucę jak tylko go odbiorę - jest w trakcie rejestracji i ubezpieczania
ponizsze foto z komisu:
http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C22/55/77/C22557740_1.jpg

autko z rynku niemieckiego , więc troszkę lepiej wyposażone (6 x airbrag)

pozdrawiam

Offline IgoReCzeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 631
[Accent MC] Kilka pytań od nowego posiadacza Accent'a 2008
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty 2012, 22:23:17 »
W takim razie czekamy na prezentację autka. ;-)
Na fotce wygląda bardzo nobliwie!