Autor Wątek: getz 1.3 12V R4 + LPG - mocne szarpanie - wymiana listwy po  (Przeczytany 10547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwyriusz

  • Gość
getz 1.3 12V R4 + LPG - mocne szarpanie - wymiana listwy pomoc w wyborze POMOCY
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Październik 2015, 16:20:25 »


to pozostałe elementy gazu jak to się nazywa?

firmy ESGI

Offline RaulC

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 156
getz 1.3 12V R4 + LPG - mocne szarpanie - wymiana listwy pomoc w wyborze POMOCY
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Październik 2015, 10:26:40 »
ESGI to jest parownik. (na zdjęciu to z rurkami) Nie chodzi mi o to tylko o sterownik. Taka skrzynka z wyjściem pod komputer lub z kablem z wyjściem pod komputer. (możliwe, że jest to ta skrzynka widoczna za parownikiem) Pytam, bo parownik ten i te wtryski były montowane do różnych typów gazu i różnych sterowników. Sterownik najłatwiej odnaleźć po kabelkach idących od parownika (elektrycznych - cienkie) oraz do wtrysków. Na ich końcu powinien być sterownik. Chodzi mi o nazwę tego sterownika. To on ma znaczenie a nie pozostałe podzespoły (wtryski, parownik), bo je się dobiera do pojemności i mocy silnika. Sterownik steruje ich pracą i on jest najistotniejszy.

EDIT. Po analizie zdjęcia wyszło mi, że sterownik to też ESGI. Dokładnie ESGI 1. Niestety jedyny serwis w Polsce jest we Wrocławiu. Proponuję spróbować zamienić sterownik, bo w tym ESGI niczego nie da się ustawić. Pojedź do Elbląga, tam masz najbliższego STAGa i spróbuj zamienić. Na allegro możesz używany sterownik kupić. Polecam STAG-300.