Autor Wątek: Odprowadzanie zewnętrznej wody w Tucsonie  (Przeczytany 2503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianoo88

  • Gość
Odprowadzanie zewnętrznej wody w Tucsonie
« dnia: 26 Lipiec 2015, 21:18:26 »
Witam serdecznie pewnie niektórym wyda się mój temat za dziwy, ale interesuje mnie czy ktoś z Was może mi wyjaśnić jak odprowadzana jest na zewnątrz Tucsona woda np padający ulewnie deszcz. Pytam ponieważ jak ostatnio jechałem w olbrzymiej ulewie to słyszalne były dla mnie dźwięki płynącej wody dochodziły z lewego słupka przy drzwiach. Czy to możliwe ?  :->  może trzeba coś gdzieś przeczyścić by woda odpływała bez słyszalnie.  :-D

MERLIN

  • Gość
Odprowadzanie zewnętrznej wody w Tucsonie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2015, 22:03:11 »
:shock: eee NIE SŁYSZAŁEM - masz wodospad  ? to pewnie wersja edytowana  :mrgreen:

adrianoo88

  • Gość
Odprowadzanie zewnętrznej wody w Tucsonie
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec 2015, 10:38:09 »
Nie spodziewalem sie powaznego podejscia do tematu :mrgreen:  :lol:  :mrgreen:  ale na serio nie wiem czy to nie wina uszkodzonych uszczelek przy relingach

rafaelst

  • Gość
Odprowadzanie zewnętrznej wody w Tucsonie
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień 2015, 18:53:18 »
Kolego ten mały chlupot to woda chlapiąca z lusterek podczas deszczu i prędkości ta woda spływa i kapie a raczej zlatuje w okolice uszczelek przy szybach. Ja też się nad tym zastanawiałem i tak przyuważyłem.

adrianoo88

  • Gość
Odprowadzanie zewnętrznej wody w Tucsonie
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Wrzesień 2015, 16:22:20 »
No właśnie kolego wkoncu ktoś mi przyznał rację 😊 nie jest to zbyt uciążliwe ale ciekawiło mnie to.

Offline Stachhu

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 56
Odprowadzanie zewnętrznej wody w Tucsonie
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Wrzesień 2015, 21:15:21 »
Tez to słyszałem jadac w duzym deszczu dość długo. Uznałem, ze nie jest to przecież nowe auto i ten typ pewnie tak ma :) jezeli ktos się z tym uporał to dajcie znac :)