Forum > i20

[i20 PB] Kampanie naprawcze, Technical Service Bulletin

<< < (2/4) > >>

steyr:
Trzeba się logować żeby to zassać?

kosmos2011:
Sam nie wiem. ale możesz pobrać z tej strony (trzeba klikać na błękitny napis "здесь")  http://www.hyundai-i20-club.ru/forum/showthread.php?t=2838

steyr:
Cześć,

a ja sie zapytam czy ktoś skorzystał z tej kampanii? U mnie właśnie stuka przekładnia. Zwłaszcza słychać na postoju jak się kręci kierownicą z chwilą jak się chce zmienić kierunek obrotu głównie z prawego na lewy. Czy może ktoś wie gdzie można dostać te poprawione elementy przekładni z biuletynu? Na naprawę przez Hyundai nie liczę, niech chociaż mi dadzą info gdzie mogę to kupić :!:

matejo:
Ponawiam zapytanie, czy ktoś wiercił temat akcji serwisowej? Ostatnio kolega wymienił dwumas w Hondzie na używkę, padł mu i ktoś podpowiedział, poczytaj akcje może był wadliwy, poczytał, i okazało się, że faktycznie ASO Hondy prowadzi akcje naprawcze, wymienili mu na nowiutki dwumas i teraz pojeździ dłuższy czas ;)

Napisałem dzisiaj maila do Hyundaia i czekam na odpowiedź, jeżeli ten rosyjskojęzyczny załącznik był ok, to mój załapie się na lakierowanie drzwi przy klamce, wymianę uszczelki przy piszczącym sprzęgle i bardzo słabo działająca skrzynia biegów szczególnie biegi 1, 5 i R.

Na wszelkie zamieszczone uszczelki też bym się nie pogniewał ;) Dam info jak coś się dowiem

de_assis:
Czyli darmowa naprawa po gwarancji bo nie przeprowadzono u Ciebie akcji która powinna być zrobiona u wszystkich?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej