Forum > i20

[i20 PB] Kampanie naprawcze, Technical Service Bulletin

<< < (3/4) > >>

matejo:
no tak to zadziałało w Hondzie.

Jacaw:

--- Cytat: "steyr" ---Cześć, a ja sie zapytam czy ktoś skorzystał z tej kampanii? U mnie właśnie stuka przekładnia.
--- Koniec cytatu ---

Jestem właśnie po wymianie przekładni, ale nie w ramach tej akcji - teoretycznie mój jest z 2011 więc się na to nie łapał, ale normalnie na resztkach gwarancji, która się skończyła w czerwcu... jednak stuki wyszył podczas ostatniego 5-tego przeglądu (kilka dni przed końcem gwarancji).
Wpierw było podejrzenie, że to zawieszenie, czyli na mój koszt naprawa, ale okazało się, że to przekładnia. Musiałem nieco poczekać, bo przez 4 miesiące ustalano, czy gwarancja to obejmuje i ogólnie jak to zrobić, skoro już jestem po. Na szczęście się udało i w zeszły piątek mi wymienili.

Możesz ewentualnie zadzwonić do ASO Autokopex w Katowicach (tam mi to robili) i może Ci powiedzą jakie ma oznaczenia ta część, albo gdzie to kupić. Chociaż u mnie chyba wymienili całą przekładnię i nie wiem czy sami się orientują jak przekładnie naprawić.

matejo:
Odpisali mi że aktualnie nie ma żadnych akcji, al wysłałem im paczkę z ww. linku po rosyjsku , zobaczę czy coś zdziałam

steyr:
Ja napisałem do kilku hurtowni w PL, wysyłając im link z ang. strony odnośnie biuletynu na akcje naprawczą przekładni. Nigdzie nie mają takich zestawów naprawczych, a jeden serwis mi"niby" sprawdził po nr. Vin auto, i podobno "moje" auto przeszło wszystkie akcje naprawcze :!: Napisałem też do Hyundai Polska, automat przyjął zgłoszenie i kazał czekać na kontakt z ich strony. I tak już czekam chyba 2 miesiące.

matejo:
krótko mówiąc, mają gdzieś klienta,  liczyłem, że jak im wyślę te biuletyny to coś wskuram,  jeszcze muszę napisać maila do UOKIK, że wszędzie są akcje tylko w Polsce  nie ma

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej