Autor Wątek: [Sonata EU4] po wyłączeniu wszystkiego świacą się postoowe  (Przeczytany 1137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yaroszek

  • Gość
Hejka,
Wczoraj postanowiłem odgrzybić klimę. Filtr wymieniłem, "chłodnice" spryskałem, kanały powietrzne także. I teraz zaczyna się problem, bo zaraz po tej akcji zaczęło mi szumieć radio i gubić stacje, czasami jakiś trzask. Pomyślałem - za dużo pianki i jakieś zwarycho. Wyłączyłem, dzisiaj włączyłem i było ok. Przejechałem na włączonej klimie około 100km i myśleałem że się wszystko osuszy - klima osusza jakby kto nie wiedział :). Wieczorkiem stawiam autko, wyłączam silnik, wyciągam kluczyki ze stacyjki a tam palą się postojowe światła. Wszystko wyłączone, kierunki wyłączone ... i nadal się świacą. Powiedzcie czy coś takiego może być od wilgoci i czy samo odpuści?Mieliście już coś takiego? Poza tym wszystko działa.

A tak chciałem mieć czyste autko. Dodam tylko, że nie pierwszy raz czyściłem klimę.


yaroszek

  • Gość
[Sonata EU4] po wyłączeniu wszystkiego świacą się postoowe
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipiec 2015, 11:48:54 »
Sprawa załatwiona. Dla potomnych: nie kostka ,ale cały moduł kryjący bezpieczniki przy lewym kolanie kierowcy. Dostał się tam środek od klimy - po kabelkach :(. Całość rozebrana , wyczyszczona, osuszona i działa. Dodam tylko, że środek zżarł troszkę lakieru z płytki elektroniki.