Autor Wątek: [XG] Głośniki  (Przeczytany 5701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

night_lord

  • Gość
[XG] Głośniki
« dnia: 11 Sierpień 2008, 06:30:44 »
Witam.
Jaki rozmiar głośników pasuje do XG30? Noszę się z zamiarem kupna nowych na przód i tył, tylko nie znam ich rozmiarów. Jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc.

mihu_24

  • Gość
[XG] Głośniki
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2008, 02:50:20 »
Nie wiem czy jeszcze jakieś XG sie u nas znajdzie.Jeżeli chcesz to zrobić dobrze - jedż do najbliższego( znanego) warsztatu caraudio i już

bartfoot

  • Gość
[XG] Głośniki
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Październik 2008, 20:22:36 »
Witam, ja mam XG30, ale moje audio gra znakomicie, nie bardzo pasuje mi sciagać tapicerkę aby Ci pomóc, wyciąg po jednej sztuce i kup na wymiar, tak wg mnie będzie najlepiej.
BTW - czemu wymieniasz?

Pozdrawiam.

michbl1

  • Gość
[XG] Głośniki
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2010, 18:45:16 »
W przednich drzwiach są zamontowane głośniki o śr. 16 cm i wysokotonowe tweetery, a w tylnej półce owalne 6x9".
W ten czwartek będę w swojej XG montował AUDIO z firmy HERTZ serii DSK (tweetery, 16 cm i 6x9") a w bagażniku już mi gra skrzynia basowa HERTZ EBX 250 R
 na wzmacniaczu MAGNAT RX 22, to wszystko łączy serce PIONEER DEH-5730
 :mrgreen:

xardas

  • Gość
[XG] Głośniki
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2010, 23:01:55 »
1. A sucho masz w dzwiach, w porze "deszczowej" że montujesz głośniki papierowe ??
2. A na tył może GŁOŚNIKI HELIX HXS 169 ESPRIT byłyby lepsze. ? O tu są tanie
3. A co do tego DSK to nie boisz się o uszy ?

Ja tylko podpowiadam bo to twój świadomy wybór. Pozdrawiam

michbl1

  • Gość
[XG] Głośniki
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Styczeń 2010, 00:07:10 »
Najlepiej to bym wymontował z auta cały wydech i cieszył się czystym przelotem V6 może jeszcze nie V8 ale już V6 ;) a tak to "musze" cieszyc się Hertzem ;)
polecam wszystkim www.hmaservice.com po krótko trwałym logowaniu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy :)

xardas

  • Gość
[XG] Głośniki
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Styczeń 2010, 22:26:51 »
Cytat: "michbl1"
polecam wszystkim www.hmaservice.com po krótko trwałym logowaniu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy

Rozejżyj się na forum. Akurat o tej stronce była już mowa, jest ogólny nick i hasło żeby nie zawalać spamem swojej poczty, także każdy może skorzystać, niemniej jest ona naprawdę dobra.