Autor Wątek: Umowa  (Przeczytany 1744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rencak

  • Gość
Umowa
« dnia: 05 Styczeń 2010, 19:20:58 »
Mam pytanie.
Czy przy kupnie nowego auta z salonu jest spisywana umowa?
Nie mam na myśli umowy wstępnej.

waldek_l44

  • Gość
Umowa
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2010, 19:37:54 »
Żadnej umowy u mnie nie było, złożyłem zamówienie na konkretny model, dostałem kopię tego zamówienia (kolor, pojemność, model itp), zaznaczona wpłata zaliczki 1.000 zł, autko na placu, więc po otrzymaniu pozostałych dokumentów z centrali telefon do mnie, dokonałem wpłaty, na drugi dzień auto do odbioru. Trwało to 5 dni łącznie.
Pozdrawiam

Carexpert

  • Gość
Umowa
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2010, 21:50:40 »
To u mnie tak samo skaldam zamowionko i dostaje do reki co zamawialem w jakim kolorku wyposarzeniu seryjnym i dokupywanym jakie ew. bonusy wybralem i zgodnie z tym sprzedawca szykuje auto. Z tym ze moj nie stal na placu. Byl w centrali po kilku dniach przyjechal. Po przyjezdzie byl dozbrajany (doposarzany wg. zamowienia). Potem czekal na papiery bo przyjezdzaja dla bezpieczenstwa oddzielnie i na papiery czekalismy ponad tydzien potem go zarejestrowali ubezpieczyli a ja przyjechalem po lacznie prawie 3 tygodniach po auto zaplacilem i pojechalem na stacje bo byl pusty jak beben. I tyle. Na zamowieniu spisuje sie wszystko co ma byc w aucie i z tym wychodzisz po wplaceniu zaliczki.