Autor Wątek: Brak podświetlenia zegarów i włączników  (Przeczytany 5149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

slawals

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów i włączników
« dnia: 29 Listopad 2014, 20:31:11 »
Tak jak w temacie, brak podświetlenia. Czy jest od tego jakiś bezpiecznik lub inny sposób na naprawę. Źle się jeździ w nocy bez podświetlenia kokpitu.

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Brak podświetlenia zegarów i włączników
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad 2014, 20:40:05 »
Rozumiem, że regulację sprawdzałeś?
Wydaje mi się, że skoro jest regulacja to musi być jakiś bezpiecznik.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Brak podświetlenia zegarów i włączników
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2014, 22:22:20 »

Tucsonowsky

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów i włączników
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2015, 17:05:04 »
Miałęm ostatnio taką sytuację. Jadąc z nadmierna prędkoscią po wertepach (naszych polskich drogach asfaltowcyh) nagle zgasły mi wszystkie kontrolki, oświetlenie kabiny, radio, każde zgaszenie auta powodowało wyzerowanie licznika km i średnie spalanie...grzebałem, grzebałem, sprawdziłem wszystkie opisane bezpieczniki, nic...
Po dłuższym posiedzeniu, okazało się, że za tą sytuację odpowiada taki dziwny długi, żółty bezpiecznik na samym dole (tu przy desce jak się otworzy drzwi) po prostu na wertepach jakimś dziwnym trafem się wysunął, a dodam, że po wciśnięciu, siedzi dość mocno.
Wszystko wróciło do normy.

Offline Arni71

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 494
Brak podświetlenia zegarów i włączników
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2016, 15:33:09 »
Odświeżę temat :)

problem może nie tak globalny z tego powodu nie podejrzewam bezpiecznika,
zgasło mi podświetlenie klimatyzacji manualnej (pokręteł), domyślam się że jest za to odpowiedzialna 1 żarówka bo zaciemniło wszystkie 3 pokrętła w tym samym momencie :)
Ze względu na obecną pogodę muszę się "wstrzelić" z wymianą w jakiś w miarę ciepły dzień i chcę być przygotowany na wymianę w trakcie jednej operacji :)

Jaka jest zastosowana żarówka?? można ją wymienić na LED ??

Muszę sprecyzować - ogólne podświetlenie panelu klimatyzacji - zielone - działa - nie świeci podświetlenie pokrętła regulacji temperatury