Autor Wątek: Wymiana przednich reflektorów i kierunkowskazów - Accent '99  (Przeczytany 2251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

meler

  • Gość
Wymiana przednich reflektorów i kierunkowskazów - Accent '99
« dnia: 24 Grudzień 2009, 12:51:23 »
Witam ponownie.

Na początku chcę życzyć wszystkim Wesołych Świąt:)

Mnie się niestety nie udało doprowadzić całego auta do świąt... Przedni prawy róg się troszeczkę zepsuł, a mianowicie prawy reflektor, kierunkowskaz i zderzak, a ponadto zbiornik na płyn do szyb pękł. No nic.

Chciałem się dowiedzieć, czy reflektory ze wszystkich roczników accenta będą pasowały do mojego, bo trochę się różni od swoich starszych braci (m. in. ma znaczek Hyundai na zderzaku nie na masce, a na allegro i w sklepach są podane roczniki np. 94-97, 94-98, a do 99 jest rzadko). Ponadto czy jeżeli bym kupił zamiennik reflektora prawego przedniego, a mam oryginalny lewy, to czy będzie widoczna różnica w świeceniu i problemy na przykład na przeglądzie?

Bo otrzymałem taką ofertę i chciałbym z niej skorzystać (oczywiście zamienniki):
Witam
wszystko oczywiście wyślemy w jednej paczce. Kurierem 20zł
reflektor prawy :
oryginał HYUNDAI 713zł - mam dostępną jedną sztukę oryginalną na wyprzedaży w cenie 408zł, ewentualnie zamiennik w cenie 162zł
kierunkowskaz lewy:
oryginał HYUNDAI 165zł - mam dostępne na wyprzedaży w cenie 120zł, ewentualnie zamiennik w cenie 37zł
kierunkowskaz prawy:
oryginał HYUNDAI 165zł - mam dostępne na wyprzedaży w cenie 130zł, ewentualnie zamiennik w cenie 37zł
zbiornik spryskiwacza jest dostępny od ręki 59zł

Chociaż na allegro są tańsze podzespoły, ale w jednym miejscu wszystkiego mi się nie udało dorwać.

Pozdrawiam i proszę o rady:)

[ Komentarz dodany przez: weryfikator.kont: 2009-12-26, 21:50 ]
Korekta tematu.

mafia_863

  • Gość
Wymiana przednich reflektorów i kierunkowskazów - Accent '99
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2009, 13:34:47 »
Witaj.Ja bym Ci radził kupić lampę oryginalną na allegro, lecz używaną.Sam taką kupiłem i jest w lepszym stanie niż moja stara:-) Tak samo z kierunkowskazami.Po co aż tyle przepłacać do używanego samochodu? Lepiej zostaw sobie tę kasę na benzynę ;-)

meler

  • Gość
Wymiana przednich reflektorów i kierunkowskazów - Accent '99
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2009, 13:41:43 »
No tak ale chodzi mi o cały komplet, żeby nie bawic się w 10 wysyłek. A czy będzie różnica w świeceniu/nakierowywaniu światła?

mafia_863

  • Gość
Wymiana przednich reflektorów i kierunkowskazów - Accent '99
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2009, 10:56:39 »
Jeśli chodzi o lampy zamienne np DEPO i inną chińszczyznę to powiem Ci, że na pewno nie zaświecą jak lampy oryginalne...A po drugie odbłyśniki dużo szybciej przestaną odbijać światło.Szybciej zżółkną itd....Najlepiej znaleźć na allegro rozbitka i brać cały komplet:-)

Zbyszek

  • Gość
Wymiana przednich reflektorów i kierunkowskazów - Accent '99
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Grudzień 2009, 01:19:40 »
Cytat: "mafia_863"
Najlepiej znaleźć na allegro rozbitka i brać cały komplet:-)

Zdecydowanie polecam tą opcję.
Cytat: "mafia_863"
Jeśli chodzi o lampy zamienne np DEPO i inną chińszczyznę

DEPO to nie jest chińszczyzna.

grzechu1984

  • Gość
Wymiana przednich reflektorów i kierunkowskazów - Accent '99
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Styczeń 2010, 16:12:34 »
Kup komplet lamp na allegro , używane najlepiej , zapłacisz mało a masz oryginały, czasami ludzie mają rozbitego hultaja i sprzedaja wszystkie części to można sie jeszcze potargowac jak kupisz kilka naraz w jednej paczce )