Autor Wątek: Zaczęła się zima, zaczęły sie problemy...  (Przeczytany 6642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cibor

  • Gość
Zaczęła się zima, zaczęły sie problemy...
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Grudzień 2009, 18:29:29 »
Wiem wiem... Żartowałem ;-)

BartBartez

  • Gość
Zaczęła się zima, zaczęły sie problemy...
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Grudzień 2009, 09:54:30 »
jasiuekonom, Kładziesz się "w nogach" pasażera i masz tam 3 śrubki na klucz 10mm. Chyba najprostsza sprawa w Scoupe

Cibor

  • Gość
Zaczęła się zima, zaczęły sie problemy...
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Grudzień 2009, 13:32:00 »
Hel Panowie! Powiedzcie mi czemu dziś włączył mi się IMO?? Jakim cudem w ogóle się nie znam na tym... Nie mogłem zapalić samochód, tzn. tak jak bym nie wcisnął sprzęgła... Pod deską zaczęło coś pstrykać w czasie odpalania, i nagle zaczęła się świecić czerwona dioda w IMO.... Do tej pory myślałem że jest odłączony... Jak wyciągnąłem pilocik od IMO z tej jego kieszonki i przyłożyłem do czujnika zero reakcji, ale jak go z powrotem włożyłem do kieszonki i poruszałem odpalił... Panowie co jest i jak to ustrojstwo wyłączyć??

jasiuekonom

  • Gość
Zaczęła się zima, zaczęły sie problemy...
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Grudzień 2009, 00:00:31 »
Cytat: "BartBartez"
jasiuekonom, Kładziesz się "w nogach" pasażera i masz tam 3 śrubki na klucz 10mm. Chyba najprostsza sprawa w Scoupe


Dzięki, jutro to zrobię i od razu założę centralny zamek. A jeszcze jedno, jak przeczyścić ten podłużny nawiew co jest pod szybą od strony kierowcy i pasażera?? Trzeba kokpit cały rozpierać??

harabin

  • Gość
Zaczęła się zima, zaczęły sie problemy...
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Grudzień 2009, 01:50:05 »
Cytat: "Cibor"
Hel Panowie! Powiedzcie mi czemu dziś włączył mi się IMO?? Jakim cudem w ogóle się nie znam na tym... Nie mogłem zapalić samochód, tzn. tak jak bym nie wcisnął sprzęgła... Pod deską zaczęło coś pstrykać w czasie odpalania, i nagle zaczęła się świecić czerwona dioda w IMO.... Do tej pory myślałem że jest odłączony... Jak wyciągnąłem pilocik od IMO z tej jego kieszonki i przyłożyłem do czujnika zero reakcji, ale jak go z powrotem włożyłem do kieszonki i poruszałem odpalił... Panowie co jest i jak to ustrojstwo wyłączyć??


Też chcę go odłączyć, pod kierownicą masz fajne pudełeczko z 5 przekaźnikami(od pompki paliwa, zapłonu itd); i teraz nie wiem czy wszystkie przekaźniki zlutować na stałe czy może jest jakiś inny sposób. Potrzebny mi jedynie schemat tej centralki immo bo może na układzie scalonym wystarczy zamknąć jakąś bramkę i gotowe. Potrzebny mi schemat <czarodziej>