Autor Wątek: Które wtryski wybrać? V6 SONATA  (Przeczytany 2639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

henex

  • Gość
Które wtryski wybrać? V6 SONATA
« dnia: 08 Listopad 2014, 15:59:16 »
Jakie wtryski kupić? Reg fast czy ac w01 czerwone?  Budżet to 300zł. Proszę nie pisać że hany bo one przekraczają znacznie tą kwotę. Ewentualnie jakie inne wtryski polecacie? Mam problemy z obecnymi wtryskami , falowanie na zimnym silniku, czasem silnik gaśnie przy niskich temp. gdy wskoczy na lpg. Test wtrysków gazowych w programie diego3 wskazują na wymianę. Korekty odpowiednio dla kolejnych wtrysków1-6 to: 12% , 8% , -5% , -9% , 16% , 0%.
Wtryski dość głośne , marka "nieznana"
Temp. przełączania to 20st.c
Temp. rozgrzewania wtrysków załączaj od 15st.C
Nakładanie paliw 3ms / 1cykl
Druga sprawa to rozmiar dysz,obecnie mam 2.1. Czy zakup w/w wtrysków wiąże się z koniecznością rozwiercania dysz? Czy mogę dokupić gotowe 2.1.

Offline enigma

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 35
Re: Które wtryski wybrać? V6 SONATA
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopad 2014, 15:18:47 »
kolego jak masz 300 zł warto dopłacić minimalnie. Baraki albo hanki. Średnia cena wtryskiwacza to ok 65-70 zł w zaleźności czy listwa czy pojedyńcze. Nie baw się w regi i inne wynalazki. Szkoda.

Nie cytujemy całości wypowiedzi będącej ostatnim postem w wątku. Usunięcie cytatu. tekla

henex

  • Gość
Które wtryski wybrać? V6 SONATA
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopad 2014, 17:36:22 »
Nieznacznie to co najmniej 120zł. Jak kupię pojedyncze to jeszcze listwa do montażu , czyli kolejne koszty.

Offline enigma

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 35
Które wtryski wybrać? V6 SONATA
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopad 2014, 13:37:12 »
Patrz długoterminowo. Z tej perspektywy oszczędzisz. regi wymienisz ze dwa razy hanki albo lepiej barracudy raz. Dobry filtr, częste wymiany i spokojnie 100tyś zrobisz. Na regach zapomnij.

Nie cytujemy całości wypowiedzi będącej ostatnim postem w wątku. Usunięcie cytatu. Warn. tekla

henex

  • Gość
Które wtryski wybrać? V6 SONATA
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2014, 12:58:40 »
Witam ponownie. Wtryski zmienione na AC W 01. Wszytko hula jak należy. Mam jednak inne pytanie. Czy w mojej sonacie jedna listwa wtryskowa musi być  pod kolektorem ssącym?  Nie ma innego rozwiązania? Znalazłem sonata z takim silnikiem jak mój tj. 2.7 i jak widać na obrazku wtryski gazowe są wszystkie na wierzchu. Czy się mylę? Wiem że dało by się listwy mieć dwie listwy lpg pod ręka ale to zapewne jest problemowe z racji długich węży lpg które i tak u mnie maja już po 28cm.