Autor Wątek: Bagażnik na relingi - jaki?  (Przeczytany 2445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

open

  • Gość
Bagażnik na relingi - jaki?
« dnia: 07 Listopad 2014, 07:58:41 »
Cześć,
szukam bagażnika bazowego na dach (na relingi) powiedzmy do 300 zł.
Czy ktoś poleci coś sprawdzonego i bezproblemowo pasującego?

Offline franciszek2014

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 33
Re: Bagażnik na relingi - jaki?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2014, 21:07:03 »
Ja zakupilem, ale jeszcze nie montowalem i nie sprawdzilem (z opisu wynika ze na Tutka pasuje). Cena 1/2 z tego co planujesz - reszte wydasz na boxa ;) Szczegoly np. tu http://www.promoceny.pl/detail/lidl-belki-aluminiowe-do-relingow-120-cm-105533/

lub tu http://fanlidla.pl/gazetka/2012.06.06.samochod/6080,Belki,aluminiowe,bagaznik,bazowy

santa claus

  • Gość
Bagażnik na relingi - jaki?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2014, 11:08:06 »
Te, które podałeś mają dość szerokie belki i może się zdarzyć, że obejma od boxa nie da rady i trzeba będzie kombinować...kiedyś dzień przed wyjazdem kombinowałem pół dnia z dorabianiem obejm i w końcu się udało. Belki po powrocie wyje....dałem komuśc i kupiłem zwykłe proste, mało atrakcyjne ale pasują do wszystkiego.

 Gneralnie zgrabne są, takie opływowe z amelinium ;-)  Kolego open jesteś ze stolicy to zajrzyj na ofertę Interpack mają spory wybór i kilka sklepów w całym mieście to od razu możesz podjechać i przymierzyć.

Offline Andrzej57

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 55
Bagażnik na relingi - jaki?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2014, 14:44:05 »
franciszek2014, miałem te belki i pasowały do boxa Sportac. Będą pasowały do wszystkich standardowych boxów. Dla pewności możesz upewnić się sprawdzając rozstaw obejm posiadanego lub planowanego bagażnika.

Offline franciszek2014

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 33
Bagażnik na relingi - jaki?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2014, 15:59:21 »
Andrzej57 dzieki za podpowiedz i dla mnie. Lookne i na te, ale wiadomo ze bez przymiarki teraz nic nie da sie kupic ;-)

open

  • Gość
Bagażnik na relingi - jaki?
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopad 2014, 17:58:50 »
O bagażnikach z Lidla i Biedronki czytałem dobre opinie. Ale problem tych sklepów to sezonowość ich oferty - nie wiadomo czy i kiedy będą ponownie. A czekać do wakacji niestety nie mogę... ;)