Autor Wątek: Brak regulacji wysokości prawego reflektora - Accent '97  (Przeczytany 1778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

horvat

  • Gość
Brak regulacji wysokości prawego reflektora - Accent '97
« dnia: 24 Listopad 2009, 23:14:50 »
Zauważyłem że prawe światło nie reaguje na regulacje. Lewe jest ok. Więc postanowiłem sprawdzić silniczek a tu ździwienie - wtyczka leży owinięta taśmą, a silniczka nie ma.
Wiele nie myśląc poszedłem do znajomego który ma wiele cześci do hultka także , wziolem silniczek do regulacji świateł , cały szczęśliwy otwieram maske a tu kolejne ździwienie w kloszu nie ma otworu na silniczek . Sprawdzałem symbole na kloszach i albo oba były wymieniane albo oba są od nowości lecz prawy bez "dziórki" :) . I tu pytanie czy ktoś tak ma a może to norma w hundku ? ROK 1997 1,5 12V GLS . :o

Złośnik

  • Gość
Brak regulacji wysokości prawego reflektora - Accent '97
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2009, 23:31:02 »
ja miałem co prawda lekkie uszkodzenie produ bo reflektory były wsadzone angielskie i z regulacją ręczną a wtyczki leżały osobno ale jeśliw tyczka jest do obuświateł to oba powinny być do regulacji elektrycznej, zobacz czy nei masz regulacji ręcznej na nim, śrub w miejscu silniczka. Wątpię by od nowości takie patenty były robione z regulacją na jedno oko.

wtom

  • Gość
Brak regulacji wysokości prawego reflektora - Accent '97
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2009, 00:15:11 »
masz wymieniona lampę (pewnie była stłuczka) na wersję bez regulacji zdalnej

horvat

  • Gość
Brak regulacji wysokości prawego reflektora - Accent '97
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2009, 07:43:18 »
Też tak myśle ale śladu nie ma po jakiś robótkach . No i klosze jakby identyczne z czego 1 ma regulacje reczna na srubce . No coz i tak nikt nie uzywa tych regulatorow :) (bawilem sie w korku nuda itp...) .

Vanitum

  • Gość
Brak regulacji wysokości prawego reflektora - Accent '97
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopad 2009, 08:17:58 »
hmmm.... dało mi to do myślenia, bo w moim antosiu jest podobnie... prawy stoi jak wryty i się nie rusza, podczas gdy lewy śmiga góra-dół. Wyc polega na tym że zdejmowałem kiedyś tę lampę i nie przypominam sobie, żebym tam widział jakiś silniczek... trzeba będzie się mu bliżej przyjżeć przy najbliższej okazji...

fantaster

  • Gość
Brak regulacji wysokości prawego reflektora - Accent '97
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudzień 2009, 12:39:01 »
Jeżeli jest to śruba do regulacji wysokości w reflektorze to można ja śmiało wyciągnąć. Ja kupując swojego accenta tez miałem tylko jeden zamontowany silniczek drugi był w bagażniku ale udało mi się go założyć...