Autor Wątek: Wtyczki pod przednimi fotelami  (Przeczytany 2162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzafik

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« dnia: 24 Listopad 2009, 18:45:41 »
Mam mały dylemat o którym zapomniałem. Znalazłem pod fotelem kierowcy kabel 2-żyłowy z jakimś przyciskiem a dokładniej stykiem nie mam pojęcia co to może być a szczerze wolę tego nie wcikać. Natomiast pod fotelem pasażera jest wtyczka dwu pinowa wyłaniająca się z miejsca okolic nawiewu na stopy pasażera z tyłu od strony kierowcy również wyżej opisany przycisk wyłania się z tego samego miejsca. Proszę o porady.

wtom

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2009, 19:36:51 »
wtyczki pod fotelami mogą być do grzania foteli , przycisk to może jakaś samoróba (odcięcie zapłonu itp.)

dzafik

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopad 2009, 20:14:59 »
Jednak mimo wszystko wtyka dwu pinowa jest tylko u pasażera a tego przyciku wolę nie ruszać bo trudno powiedzieć jaki będzie efekt. Pozdrawiam

wtom

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopad 2009, 21:49:15 »
pewnie to od katapulty :D

tictac

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2009, 21:56:34 »
Kiedyś już pytałem na forum o te wtyki pod fotelami.
Lantry mają poprowadzone do wszystkiego instalacje, nawet jak nie zostały w jakiś bajer wyposażone.
I tak nie mając anteny elektrycznej mam poprowadzoną wiązkę kabli (więc wystarczy tylko kupić antenę i dobrze podłączyć pod gotowca), albo wtyczki pod fotelami do opcji z nimi związanej...

dzafik

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopad 2009, 09:10:35 »
Najprawdopodobniej to jest od jakiejś opcji tylko ten przycisk? Bo raczej nie wygląda mi na dorabiany. Oby nie katapulta :-D

tictac

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2009, 00:33:07 »
Naciśnij i uciekaj :)

pkowal3

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Listopad 2009, 16:31:23 »
A czy przypadkiem nie są to wtyczki podłączające pod komputer celem sprawdzenia prawidłowości działania pewnych systemów np. poduszek powietrznych :?: :?: :?:

dzafik

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Listopad 2009, 17:45:58 »
Hmmm być może bo wtyczka jest jedna pod pasażerem a pod kierowcą jest przycisk a w schemacie nie mogę tego w ogóle znaleźć a raczej marne szanse żeby w serwisie wiedzieli co to jest.

Grzesik1

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Grudzień 2009, 08:15:24 »
Masz alarm?

dzafik

  • Gość
Wtyczki pod przednimi fotelami
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Grudzień 2009, 10:42:37 »
Tak mam alarm fabryczny.